Путін не вгомониться: Військовий експерт розповів про два напрямки нападу Білорусі на Україну

Армія Білорусі може почати наступ на Україну у двох напрямках - це Волинь та Київщина. Проте залишаються сумніви щодо їхніх успіхів. Про це в інтерв'ю Марку Фейгіну сказав військовий експерт з Чехії Юрій Федоров, передають Патріоти України.

"Перше, що кидається в очі, то можна припустити, що вторгнення Білорусі може відбутись на території Волинської області, щоб перерізати дорогу до Львівщини та унеможливити постачання до України західного озброєння. Це - ймовірний варіант. Але Волинь - це не той регіон, через який можна легко пройти, особливо в умовах весняної погоди. Бо там багато лісів. Також у цьому регіоні є історичні партизанські традиції. Під час Другої світової війни саме там і ближче до Галичини діяти різні партизанські загони, як радянські, так і Української повстанської армії. І саме УПА там діяла дуже довго та успішно воювала", - сказав Федоров.

Військовий експерт сумнівається у тому, що напад Білорусі на Україну може бути успішним. "Можна уявити, що лісовими дорогами ця білоруська армада, якщо вона вирішить напасти на Україну, то її знищуватимуть. І чесно кажучи, я не бачу серйозних перспектив успіхів цих російсько-білоруських військ, якщо це справді станеться. Інший варіант, який також може обговорюватися - це використання білоруських військ для посилення російського угрупування, яке діє на київському напрямку. Це теж можна розглянути, бо Київ - це напрямок головного удару російських окупаційних військ. Але там ситуація склалась не найкраще для росіян", - наголосив експерт.

"Ми не знаємо, наскільки велика ця країна": Орбан цинічно висловився про вступ України в ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:53

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав російську агресію проти України «слов'янською братньою війною». Про це він сказав в ефірі Kossuth radionak, передають Патріоти України. Орбан зазначив, що Угорщина від початку дивилася на цю війну інакше, ні...

Українцям доведеться доконати утилізацію: Недобитки "Вагнера" повертаються до Бахмута - британська розвідка

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:36

Останніми тижнями до сотні бійців, пов’язаних з приватною військовою компанією (ПВК) Вагнер, почали передислокацію в Україну як окремо, так і невеликими групами, для участі у бойових діях на боці різноманітних проросійських підрозділів. Про це 29 верес...