Військовий експерт розповів, що означає візит Пригожина на базу ПВК "Вагнер" у Попасній

Путін відправив Пригожина до штабу ПВК "Вагнер", знищеного ВСУ у Попасній через те, що він нервує - просто так людину такого рангу на передову не посилають. Про це в ефірі Апостроф ТВ заявив Михайло Притула, військовий експерт, полковник запасу СБУ, передають Патріоти України.

За його словами, знищення бази ПВК "Вагнер" у Попасній та командування деморалізує не лише вагнерівців. "Знищення армії, яка підпорядковується особисто Путіну, знищення "оптом" - це дуже велика деморалізація. Бо це армія для дії за кордоном без обмежень у законодавстві. Це напівлегальна персональна гвардія Путіна знищена у Попасній – суттєвий удар по іміджу. А ще – гарний тролінг з боку ЗСУ показати рівень розумових здібностей пропаганди, яка засвітила цю базу у Попасній", - вважає Притула.

На думку військового експерта, уже сам факт зйомок на фоні адреси бази та приїзду Пригожина на базу каже про те, що Путін приділяє велику увагу саме вагнерівцям, а ліквідація довіреної особи президента РФ може стати ударом по іміджу російського тирана. "Факт того що Путін послав Пригожина, майже свого заступника у кремлівській ієрархії, довіреної особи у Попасну каже про те, що у Путіна певна паніка, щось не ладиться", - зазначив полковник запасу СБУ.

Він також підкреслив відмінні дії української розвідки, які оперативно "склали пазл" та завдали удару по ворогу. Щодо того, чим саме вдарили, Притула заявив, що це навряд чи були HIMARS - радше ТочкаУ, судячи з руйнувань.

Джерело: Апостроф

Кремль призначив верховного гауляйтера анексованих територій України

четвер, 6 жовтень 2022, 7:00

У Росії призначили куратора незаконно анексованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це пише російська РБК. . Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав указ про те, що «розвитком нових територій» керуватиме ...

Під Путіним "захитається крісло", в РФ починається війна всіх проти всіх, - експерт

четвер, 6 жовтень 2022, 6:53

Після провалів на Харківщині, втрати Лиману і систематичної втрати територій на Херсонщині у країні-агресорці Росії починають шукати винних у своїх бідах. У РФ незадоволені поразками, і всередині держави посилюються внутрішні протиріччя, передають Пат...