Військовий експерт спрогнозував, на скільки часу росіянам вистачить крилатих ракет

Російські агресори в ході війни проти України на даний момент вже використовували більше половини запасу крилатих ракет. Про це в коментарі порталу "Новий час" розповів Антон Міхненко - військовий експерт і редактор англомовного журналу Ukrainian Defense Review, передають Патріоти України.

"Що стосується крилатих ракет, то тут є знову ж таки різні підрахунки, втім, впевнено можна сказати, що більше половини того, що передбачалося, вже використано. Росіяни запускають ракети, офіційно зняті з озброєння і знаходяться на базах зберігання. Вони використовують дозовано крилаті ракети різного базування - морського, наземного, повітряного. Але у них ще є запаси калібрів, Іскандерів, оніксів і т.д., однак є і певні вимоги, які визначають збереження частини боєкомплекту на певні випадки, зокрема на випадок повномасштабної війни проти Росії", ‒ сказав він.

Проте, каже Міхненко, для ЗСУ все одно вкрай важливо не допускати, щоб передові частини окупантів регулярно отримували поповнення ракетних боєприпасів.

"Втім, Москва має значні запаси на складах по всій території Росії, яких вистачає для ведення тривалої війни. За рахунок цього відбувається регулярне поповнення тилових баз і місць зберігання і перекидання військам потрібного боєкомплекту. Тому для нас важливо розривати ланцюжки тилового забезпечення і не допускати отримання передовими частинами противника боєприпасів різних калібрів", ‒ підсумував він.

"Хороший приклад токсичної мужності": Якби Путін був жінкою, він би не почав війну, - Борис Джонсон

середа, 29 червень 2022, 12:51

Борис Джонсон вважає, що Володимир Путін не почав би війну у тому випадку, якби народився жінкою. Очільник британського уряду про це сказав в інтерв'ю ZDF, передають Патріоти України. "Якби Путін був жінкою, я просто не думаю, що він почав би таку війн...

"Як ви з цим живете? Як дивитеся в дзеркало?": Панін після трагедії в Кременчуці звернувся до російських акторів-мовчунів (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:28

Російський актор Олексій Панін після повномасштабного вторгнення РФ висловив свою підтримку українському народу. Він неодноразово закликав зупинити війну і, користуючись своєю славою, доносив до своїх фанатів справжню правду про звірства російських оку...