Військовий комісар розповів, чи законно вручати повістки на вулиці і коли це припиниться

Головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко пояснив, що вручення повісток на вулиці та в інших громадських місцях не суперечить закону України. Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.

Військовий комісар зауважив, що військовозобов'язані нехтують своїми обов'язками, які прописані в законодавстві та вчасно не приходять до центрів комплектування. А тому комісари змушені вручати їм повістки на вулиці та в інших громадських місцях.

"У нашій країні триває війна. Триває і мобілізація. І військовий обов’язок включає, серед іншого, дотримання правил військового обліку. Це означає, що з дня оголошення мобілізації громадяни України зобов’язані добровільно з’явитися до військових частин або на збірні пункти територіального центру комплектування та соціальної підтримки для з’ясування усіх відомостей", - пояснив Тіщенко.

Головний військовий комісар Львівщини додав, що військовозобов'язані повинні інформувати військкомати про всі зміни у своєму житті - народження дитини, сімейний стан, зміну місця проживання, стан здоров'я.

"Ми не повинні бігати за кимось, щоб з’ясовувати які зміни у житті відбулись у кожного військовозобов’язаного, але ігнорування ними своїх обов’язків, закріплених законодавством, змушує до вручення повісток не лише за місцем проживання та роботи громадян, а й у громадських місцях. Це робиться насамперед для того, аби з’ясувати актуальність інформації, визначити кількість придатних до військової служби під час мобілізації громадян. У таких заходах не було би необхідності, якби громадяни неухильно дотримувались законодавства України", - пояснив військовий.

Олександр Тіщенко наголосив, що вручення повісток на вулиці - це законно. Він нагадав, що в Україні діє Конституція і ті, хто не згоден із мобілізацією - можуть звертатись до суду. Нагадаємо, в Україні через повномасштабну війну Росії запроваджено військовий стан та загальну мобілізацію.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...