
Російські окупаційні війська проґавили "вікно можливостей", яке в них з'явилося на початку року через затримки в постачанні американської військової допомоги Україні. Таку думку висловив в ефірі телеканалу FREEДОМ військовий аналітик, ветеран російсько-української війни, майор запасу Олексій Гетьман, передають Патріоти України.
"Вікно можливостей у них було відкрите, починаючи щонайменше від початку року, коли ми очікували допомогу від наших партнерів. А тепер уже пішов перший транш військової допомоги від США в розмірі 1 млрд доларів, і це озброєння вже перебуває або на кордоні, або в Україні, або, можливо, навіть уже на лінії фронту. Тобто в росіян було "вікно можливостей", але воно остаточно зачиниться в найближчі день-два. Тому що перші партії допомоги вже в Україні", – сказав експерт.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...