
Збройні сили України взяли у полон бойовика ПВК "Вагнер" з повним набором "регалій". У російського окупанта знайшли червоний та білий браслети на руках, які означають наявність ВІЛ/СНІД і гепатиту, а на плечі виявили витатуйовану свастику.Про це повідомляють українські Telegram-канали. Фото та відео з полоненим "вагнерівцем" додаються, передають Патріоти України.
"У полон до ЗСУ потрапив черговий представник так званої "другої армії світу", який зібрав повне "комбо": завербований в ПВК "Вагнер" колишній зек, має червоний та білі браслети на руках (які означають наявність ВІЛ/СНІД і гепатиту), а на плечі красується витатуйована свастика", – йдеться у підписі до відео.
Як відомо, засновник і очільник приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин не гребує набирати до своєї приватної армії різного роду покидьків з російських виправних колоній, більшість яких хворі на різні вірусні та венеричні захворювання.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...