
Збройні сили України взяли у полон бойовика ПВК "Вагнер" з повним набором "регалій". У російського окупанта знайшли червоний та білий браслети на руках, які означають наявність ВІЛ/СНІД і гепатиту, а на плечі виявили витатуйовану свастику.Про це повідомляють українські Telegram-канали. Фото та відео з полоненим "вагнерівцем" додаються, передають Патріоти України.
"У полон до ЗСУ потрапив черговий представник так званої "другої армії світу", який зібрав повне "комбо": завербований в ПВК "Вагнер" колишній зек, має червоний та білі браслети на руках (які означають наявність ВІЛ/СНІД і гепатиту), а на плечі красується витатуйована свастика", – йдеться у підписі до відео.
Як відомо, засновник і очільник приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин не гребує набирати до своєї приватної армії різного роду покидьків з російських виправних колоній, більшість яких хворі на різні вірусні та венеричні захворювання.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...