
Збройні сили України взяли у полон бойовика ПВК "Вагнер" з повним набором "регалій". У російського окупанта знайшли червоний та білий браслети на руках, які означають наявність ВІЛ/СНІД і гепатиту, а на плечі виявили витатуйовану свастику.Про це повідомляють українські Telegram-канали. Фото та відео з полоненим "вагнерівцем" додаються, передають Патріоти України.
"У полон до ЗСУ потрапив черговий представник так званої "другої армії світу", який зібрав повне "комбо": завербований в ПВК "Вагнер" колишній зек, має червоний та білі браслети на руках (які означають наявність ВІЛ/СНІД і гепатиту), а на плечі красується витатуйована свастика", – йдеться у підписі до відео.
Як відомо, засновник і очільник приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин не гребує набирати до своєї приватної армії різного роду покидьків з російських виправних колоній, більшість яких хворі на різні вірусні та венеричні захворювання.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...