"Він - друг Андрія Тарана": Блогер Приходько звинуватив топ-чиновника Міноборони в "махінаціях" із посадою та преміями

Назар Приходько вважає, що Андрій Бойко перебуває на посаді незаконно: нібито це крісло він займати не може у зв'язку зі станом здоров'я.

Директор департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України Андрій Бойко нібито "незаконно вибивав" премії для наближених підлеглих. Таку заяву на своїй сторінці у Facebook зробив блогер Назар Приходько, повідомляють Патріоти України.

Він показав фотокопію наказу, нібито підписаного Бойком у вересні 2020 року. У тексті говориться про планові аудити з "вдосконалення процесів управління, спрямованих на ефективне використання бюджетних коштів, військового майна і зменшення втрат ресурсів".

Підлеглі Бойка також провели низку позапланових аудитів. За це начальник попросив нагородити полковників і підполковників преміями в розмірі місячного окладу, стверджує блогер.

Приходько вважає, що Бойко перебуває на посаді незаконно: нібито це крісло він займати не може у зв'язку зі станом здоров'я. Блогер також заявив, що документ, який він опублікував, свідчить про можливу корупцію "під прикриттям Міноборони".

Протестувальники домоглися свого?: Іран перегляне десятилітній закон про хіджаб

неділя, 4 грудень 2022, 14:53

Влада Ірану має намір внести зміни до чинного законодавства країни про обов’язкове носіння жінками хіджабу. Про це повідомив генеральний прокурор Ірану Мохаммад Джафара Монтазері, якого цитує The Guardian, передають Патріоти України. "І парламент, і ор...

Планом війни керував Путін: Росіяни переконували генералів ЗСУ здатися - британські аналітики

неділя, 4 грудень 2022, 14:15

Над планом захоплення України працювало вузьке коло людей, яке очолював сам російський диктатор Володимир Путін. Крім того, росіяни намагалися схилити українських генералів до співпраці. Про це йдеться у звіті Лондонського Королівського інституту обʼєд...