"Він - друг Андрія Тарана": Блогер Приходько звинуватив топ-чиновника Міноборони в "махінаціях" із посадою та преміями

Назар Приходько вважає, що Андрій Бойко перебуває на посаді незаконно: нібито це крісло він займати не може у зв'язку зі станом здоров'я.

Директор департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України Андрій Бойко нібито "незаконно вибивав" премії для наближених підлеглих. Таку заяву на своїй сторінці у Facebook зробив блогер Назар Приходько, повідомляють Патріоти України.

Він показав фотокопію наказу, нібито підписаного Бойком у вересні 2020 року. У тексті говориться про планові аудити з "вдосконалення процесів управління, спрямованих на ефективне використання бюджетних коштів, військового майна і зменшення втрат ресурсів".

Підлеглі Бойка також провели низку позапланових аудитів. За це начальник попросив нагородити полковників і підполковників преміями в розмірі місячного окладу, стверджує блогер.

Приходько вважає, що Бойко перебуває на посаді незаконно: нібито це крісло він займати не може у зв'язку зі станом здоров'я. Блогер також заявив, що документ, який він опублікував, свідчить про можливу корупцію "під прикриттям Міноборони".

З архіву ПУ. За порівняння з "Гадєю": Звіробій у прямому ефірі обматюкала "льотчицю" Савченко

п’ятниця, 26 лютий 2021, 4:00

"Бл*ть. Причому я до цієї ху*ні. Не бесіте мене... давайте нормальне питання. Яке у неї діло? Підірвати Верховну Раду?" – заявила Звіробій.

"Твоє корумповане лігво х***во закінчить!": Нардеп заявив про стеження за ним "бригади СБУшників за дорученням Зеленського"

четвер, 25 лютий 2021, 23:53

Народний депутат Гео Лерос заявив, що за ним здійснюють стеження співробітники СБУ, одного з яких за вимогою нардепа затримала поліція. Про це Лерос написав у Facebook, передають Патріоти України. При цьому депутат звинуватив у організації стеження пре...