"Він - друг Андрія Тарана": Блогер Приходько звинуватив топ-чиновника Міноборони в "махінаціях" із посадою та преміями

Назар Приходько вважає, що Андрій Бойко перебуває на посаді незаконно: нібито це крісло він займати не може у зв'язку зі станом здоров'я.

Директор департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України Андрій Бойко нібито "незаконно вибивав" премії для наближених підлеглих. Таку заяву на своїй сторінці у Facebook зробив блогер Назар Приходько, повідомляють Патріоти України.

Він показав фотокопію наказу, нібито підписаного Бойком у вересні 2020 року. У тексті говориться про планові аудити з "вдосконалення процесів управління, спрямованих на ефективне використання бюджетних коштів, військового майна і зменшення втрат ресурсів".

Підлеглі Бойка також провели низку позапланових аудитів. За це начальник попросив нагородити полковників і підполковників преміями в розмірі місячного окладу, стверджує блогер.

Приходько вважає, що Бойко перебуває на посаді незаконно: нібито це крісло він займати не може у зв'язку зі станом здоров'я. Блогер також заявив, що документ, який він опублікував, свідчить про можливу корупцію "під прикриттям Міноборони".

"Обмеження терористичного впливу рф": Парламент Литви закликає почати повну міжнародну ізоляцію Росії

середа, 22 березень 2023, 6:06

Сейм Литовської Республіки у вівторок ухвалив резолюцію "Про обмеження терористичного впливу Росії", в якій закликав держави-партнери підготувати кроки для "повної міжнародної ізоляції" РФ. . У документі литовські парламентарі закликають Європейський ...

Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

вівторок, 21 березень 2023, 23:15

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України. "Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частин...