
Директор департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України Андрій Бойко нібито "незаконно вибивав" премії для наближених підлеглих. Таку заяву на своїй сторінці у Facebook зробив блогер Назар Приходько, повідомляють Патріоти України.
Він показав фотокопію наказу, нібито підписаного Бойком у вересні 2020 року. У тексті говориться про планові аудити з "вдосконалення процесів управління, спрямованих на ефективне використання бюджетних коштів, військового майна і зменшення втрат ресурсів".
Підлеглі Бойка також провели низку позапланових аудитів. За це начальник попросив нагородити полковників і підполковників преміями в розмірі місячного окладу, стверджує блогер.

Приходько вважає, що Бойко перебуває на посаді незаконно: нібито це крісло він займати не може у зв'язку зі станом здоров'я. Блогер також заявив, що документ, який він опублікував, свідчить про можливу корупцію "під прикриттям Міноборони".



На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...