
Директор департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України Андрій Бойко нібито "незаконно вибивав" премії для наближених підлеглих. Таку заяву на своїй сторінці у Facebook зробив блогер Назар Приходько, повідомляють Патріоти України.
Він показав фотокопію наказу, нібито підписаного Бойком у вересні 2020 року. У тексті говориться про планові аудити з "вдосконалення процесів управління, спрямованих на ефективне використання бюджетних коштів, військового майна і зменшення втрат ресурсів".
Підлеглі Бойка також провели низку позапланових аудитів. За це начальник попросив нагородити полковників і підполковників преміями в розмірі місячного окладу, стверджує блогер.

Приходько вважає, що Бойко перебуває на посаді незаконно: нібито це крісло він займати не може у зв'язку зі станом здоров'я. Блогер також заявив, що документ, який він опублікував, свідчить про можливу корупцію "під прикриттям Міноборони".



Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...