"Він - вагомий політик!": "Слуга народу" публічно підтримав підозрюваного у державній зраді Медведчука

Підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука активно підтримує не тільки його кум Володимир Путін та однопартійці, а й депутат зі «Слуги народу» Євгеній Шевченко. Той самий, що нещодавно зустрічався із диктатором Лукашенком. Про це ідеться у влозі активіста Сергія Стерненка, повідомляють Патріоти України.

– Ви маєте розуміти, що боретеся не з Медведчуком, а боретеся з трьома мільйонами громадян України, які проголосували за політичну силу, очолювану Медведчуком, – сказав Шевченко у ефірі проросійського телеканалу «Наш».

При цьому у студії був інший депутат від «Слуги народу» – Юрій Камельчук, однак він не зробив зауваження колезі.

– Ми постійно воюємо із відьмами, шукаємо чорну кішку у темній кімнаті, а там її нема. Через ці усі наші проблеми і розкол у суспільстві, – заявив Шевченко.

Нардеп також зазначив, що Медведчук – вагомий політик та заслуговує на повагу.

– Таким чином, Шевченко став на бік Медведчука та і по факту опонує своїй же політичній силі, політичній силі президента Зеленського, – зауважує Стерненко.

Проте вигнати із фракції Шевченка не можуть. Так, нещодавно, нардеп зустрічався із невизнаним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Під час засідання фракції поведінку Шевченка розглянули, але за його виключення не проголосували.

"Колос на глиняних ногах": Як деградує чорноморський флот ВМС РФ через занепад російського ВПК

субота, 19 червень 2021, 8:10

У Путіна прикладають максимальні зусилля, щоб як можна скоріше підкорити Україну, і, не дати їй "шмигнути" під "парасольку НАТО чи союзницький статус США. Такій квапливості є дуже просте пояснення - загальна економічна та технологічна деградація. Навіт...

Ворожа провокація? Білий дім прокоментував повідомлення американських медіа про затримку військової допомоги Україні, після побачення Байдена з Путіним

субота, 19 червень 2021, 7:55

У Байдена назвали "нонсенсом" інформацію про затримку допомоги Україні у сфері безпеки. Таку заяву оприлюднена на офіційному сайті прессекретарка Білого дому Джен Псакі, зазначають Патріоти України. "Думка про те, що ми стримуємо допомогу Україні в сфе...