"Він був сильно поранений. Йому було дуже боляче": Шефір розповів, як водій врятував життя їм обом

Перший помічник президента Сергій Шефір заявив, як водій, незважаючи на важке поранення і біль, виїхав із зони обстрілу, чим врятував життя їм обом. Про це помічник глави держави сказав під час брифінгу в МВС, зазначають Патріоти України.

"Мені здається, він був сильно поранений. Йому було дуже боляче. Молодець, це героїчний вчинок. У перший момент він намагався зупинитися від шоку, але, я думаю, якби ми зупинилися, то ми б з вами зараз не розмовляли. Але я сказав "жени", і ми поїхали. Я вважаю, що він (водій — ред.) реально врятував нам життя", — розповів Шефір.

Водій доїхав до стоянки АТБ-Лісники, куди вже під’їхали правоохоронці і швидка. Помічник президента додав, що вони тікали від обстрілу лише на дисках, адже колесо машини було пробите.

Шефір уточнив, що поранений працює у нього водієм вже 8-10 років і не є держслужбовцем. Своєю чергою, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський зазначив, що метою стрілянини була зупинка автомобіля.

"Ми розуміємо, якби автомобіль зупинився через 50-100 метрів, то наслідки були б однозначно трагічними. Те, що водій виїхав із зони обстрілу, було фактом, який врятував життя", — додав він.

Мають отримати компенсацію: Жительки Криму і Донбасу виграли в ЄСПЛ справу проти України

четвер, 21 жовтень 2021, 22:59

Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) задовольнив скаргу трьох кримчанок і однієї жительки Донбасу, що мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО), про дискримінацію з боку України під час місцевих виборів у 2015 році. Відповідне рішення опублікова...

Інтриги "друга Реджепа" проти "друга Володимира"?: Ким може бути група "шпигунів-кілерів" з українцем, затримана в Туреччині

четвер, 21 жовтень 2021, 22:45

"Дружній колектив з шістьох чеченців, які мали знищувати своїх земляків в Туреччині, заодно займаючись "політичним шпіонажем", виглядає настільки дивно, ніби його і справді сформував Рамзан Кадиров. Або в даний момент президенту Туреччини терміново зна...