"Він думав, що Україна - болонка": Стівен Кінг висміяв Путіна

Стівен Кінг висловив захват Україною. Фото:@Stephen King/Twitter.Знаменитий американський письменник Стівен Кінг знову присвятив пост Україні та війні, яку розв’язала проти неї Росія. Письменник висміяв у ньому Володимир Путіна та похвалив Україну, повідомляють Патріоти України.

Стівен Кінг вкотре підтримав Україну. У своєму Twitter він опублікував новий пост, в якому висміяв президента Росії Володимира Путіна. Свою публікацію Стівен Кінг завершив фразою "Слава Україні!".

«Путін вважав, що має справу з болонкою. А виявилось, що з росомахою. Слава Україні!», - написав він.

Нагадаємо, знаменитий письменник, якого називають «король жахів», підтримує Україну від початку війни, яку проти неї розв'язала Росія. Так, минулого тижня він опублікував пост, для якого сфотографувався у кепці з написом "Україна".

У своїх постах Стівен Кінг критикує Росію та її президента Володимира Путіна. Крім того, ще в березні Стівен Кінг відмовився продовжити свої контракти з видавництвами на випуск своїх книг у Росії. Більшість постів Стівена Кінга у Twitter присвячена Україні та боротьбі її народу з російськими загарбниками.

"Це було б несправедливо": Зеленський вперше зізнався, де перебувають його діти під час війни

четвер, 8 червень 2023, 16:30

Президент України Володимир Зеленський вперше розповів, де перебувають його діти – 18-річна донька Олександра та 10-річний син Кирило, передають Патріоти України. Очільник країнипоспілкувався з журналістами німецької газети Bild і чесно відповів на зап...

ЗСУ відкинули окупантів біля Бахмута! Звільнено ще понад 2 квадратних км за добу

четвер, 8 червень 2023, 16:28

За останню добу Третя штурмова бригада звільнила від окупантів на Бахмутському напрямку понад 2 квадратних км, передають Патріоти України з посиланням на Telegram підрозділа. Мова йде про територію обсягом - 1.8 км вздовж фронтової лінії, та 1.2 км у ...