"Він, ймовірно, знає про це": Посол Британії дала пораду Зеленському щодо його дій після скандального рішення КСУ

Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мелінда Сіммонс радить президенту України Володимиру Зеленському частіше демонструвати підтримку органам, що покликані боротися з корупцією. Про це Сіммонс сказала під час онлайн-заходу "Сполучене Королівство-Україна: Розмова послів", передають Патріоти України.

"Щодо того, що президент повинен робити в найближчі дні після рішення Конституційного суду, то я вважаю, що важлива справа для кожного лідера, коли незалежні антикорупційні інституції опиняються під загрозою, у цьому разі полягає в тому, аби висловлювати підтримку. І насправді президент Зеленський це вже зробив", - наголосив Сіммонс.

"Але я стверджую, що він не робить це доволі часто, і, можливо, він повинен говорити про них набагато частіше. І я думаю, що він, ймовірно, знає про це, оскільки багато хто з нас говорить йому це. Я також сказала йому, тому це не є секретом", - заявила посол Британії.

Також вона нагадала, що міжнародна спільнота вкладає величезні інвестиції для створення антикорупційних інституцій і співпрацює з Україною, аби допомогти розвинути ці інституції і пересвідчитися, що вони мають "міцну основу".

Джерело: УНІАН

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...