"Він, ймовірно, знає про це": Посол Британії дала пораду Зеленському щодо його дій після скандального рішення КСУ

Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мелінда Сіммонс радить президенту України Володимиру Зеленському частіше демонструвати підтримку органам, що покликані боротися з корупцією. Про це Сіммонс сказала під час онлайн-заходу "Сполучене Королівство-Україна: Розмова послів", передають Патріоти України.

"Щодо того, що президент повинен робити в найближчі дні після рішення Конституційного суду, то я вважаю, що важлива справа для кожного лідера, коли незалежні антикорупційні інституції опиняються під загрозою, у цьому разі полягає в тому, аби висловлювати підтримку. І насправді президент Зеленський це вже зробив", - наголосив Сіммонс.

"Але я стверджую, що він не робить це доволі часто, і, можливо, він повинен говорити про них набагато частіше. І я думаю, що він, ймовірно, знає про це, оскільки багато хто з нас говорить йому це. Я також сказала йому, тому це не є секретом", - заявила посол Британії.

Також вона нагадала, що міжнародна спільнота вкладає величезні інвестиції для створення антикорупційних інституцій і співпрацює з Україною, аби допомогти розвинути ці інституції і пересвідчитися, що вони мають "міцну основу".

Джерело: УНІАН

Хіти тижня. Боїться смерті та просить не видавати родичам: Донька соратника Кадирова втекла через сексуальну орієнтацію (відео)

п’ятниця, 18 червень 2021, 3:00

У Дагестані поліція забрала з кризової квартири жительку Чечні, яка втекла від сім'ї через сексуальну орієнтацію. Є інформація, що дівчина – донька соратника Рамзана Кадирова. Як розповіла дагестанська журналістка та правозахисниця Світлана Анохіна у с...

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді