Він його підтримав на виборах не просто так: Коломойський буде боротися із Зеленським через "ПриватБанк", - Портников

Олігарх буде боротися тут і ця боротьба буде тільки ускладнювати внутрішньополітичну, економічну, соціальну ситуацію в країні. На тлі пандемії.

Олігарх Ігор Коломойський конфліктуватиме з президентом Володимиром Зеленським, якщо закон про банки, який вимагає МВФ, ухвалять. Про це сказав публіцист Віталій Портников, передають Патріоти України.

Є ризик, що до другого читання закон можуть змінити, нівелюючи саму ідею документа. "Тоді Україна не отримає допомоги МВФ. А без його допомоги, як слушно сказав президент, на Україну чекає дефолт.

Істотні зміни можуть відбутися тільки у тій ситуації, якщо до другого читання українській владі вдастся домовитися з МВФ про гроші. Якщо так не відбудеться, то закон ухвалять так, щоб дійсно виключити можливість повернення націоналізованих банків їхнім колишнім власникам. Очевидно, це не входить в інтереси Коломойського.

Коломойський розпочав боротьбу з попереднім президентом Петром Порошенком після націоналізації Приватбанку. І однією з головних ідей цієї боротьби було повернення банку його колишнім власникам. Саме тому Коломойський і підтримував альтернативних кандидатів на посаду президента - спочатку Юлію Тимошенко, а потім Зеленського. Коли стало ясно, що рейтинги Зеленського більш перспективні. Оця "вендета" Коломойського була пов'язана з тим, що він просто хотів усунути Порошенка з посади президента. Хотів, щоб президентом стала людина, яка поверне йому Приватбанк.

Зараз спостерігаємо, якщо дійсно закон ухвалять, за початком такої ж серйозної конфронтації між Коломойським і Зеленським. Яка була між Коломойським і Порошенком. Тільки з тією різницею, що Коломойський не може зараз виїхати за кордон (як він це зробив, коли націоналізували Приватбанк). Він змушений боротися тут в Україні. За кордоном у нього розслідування в США. І взагалі не та ситуація, коли можна сісти в літак і кудись летіти, навіть коли ти мільярдер.

Коломойський буде боротися тут і ця боротьба буде тільки ускладнювати внутрішньополітичну, економічну, соціальну ситуацію в країні. На тлі пандемії. Це теж частина кризи.

Криза - це проблема з економікою, це пандемія, що не можемо сформувати уряд. І криза - це реальний конфлікт Зеленського з людиною, яка була мотором його успіху на президентських виборах.

Зараз Україна, українська влада залежить від західної фінансової допомоги. З кожним днем розвитку економічної кризи залежність України від західних рекомендацій, західної економічної допомоги, від США, ЄС буде тільки посилюватися. Хочеться це Зеленському чи не хочеться", - сказав Віталій Портников.

Джерело: Еспресо.ТV

Курсанти-льотчики здійснили перші польоти

понеділок, 1 червень 2020, 8:54

Курсанти-льотчики льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил виконали перший самостійний виліт на бойових літаках. Про це повідомляє пресцентр Харківського національного університету повітряних сил. На базі 299 бригади т...

"У нас общество не созрело для того, чтобы голосовать за женщину": Лукашенко розповів, хто буде наступним президентом Білорусі (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 7:22

Збір підписів для висунення кандидатів у президенти Білорусі ведуть 14 ініціативних груп, у тому числі їх кандидатами є чотири жінки.Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що суспільство не готове до того, щоб президентом країни стала жінка. Та...