"Він хоче сказати щось погане!": Тищенко і Лерос побилися біля трибуни в Раді (відео)

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко намагався стягнути з парламентської трибуни позафракційного депутата Гео Лероса, повідомляють Патріоти України.

Це сталося під час виступу Лероса, під час якого він критикував діяльність Офісу президента. Тищенко підійшов до трибуни і намагався вивести Лероса з-за трибуни. На підтримку Лероса підійшли депутати з різних фракцій парламенту.

Голова ВР Дмитро Разумков закликав Тищенка відійти від трибуни. Спікер зазначив, що якщо Лерос буде "щось погане казати", то він припинить його виступ. Разумков також зауважив, що такі методи є неприйнятними для народних депутатів.

Також із сесійної зали на адресу Тищенка лунали вигуки: "Миколо, ти не правий!". Разумков оголосив перерву на 15 хвилин, але відразу скасував її, і парламент продовжив розгляд звіту Тимчасової слідчої комісії щодо роботи "Укрзалізниці". Лерос завершив свій виступ на трибуні.

Джерело: УНІАН

Путін загнав себе у кут, ситуація для РФ погіршується, - російський політолог

п’ятниця, 1 липень 2022, 11:35

Через розв'язану в Україні повномасштабну війну президент РФ Володимир Путін опинився у повній ізоляції та вигнанні. Якщо він програє цю війну, то йому "кінець". Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін у колонці на НВ, передають Патріо...

"Мріяв "звільнити Бердянськ": У мережі розповіли про ліквідацію матроса БДК "Саратов"

п’ятниця, 1 липень 2022, 11:28

У Севастополі поховали матроса великого десантного корабля "Саратов" Леоніда Абдокова. Уродженець Севастополя, який служив в окупаційній армії РФ, загинув ще при окупації українського Бердянська російськими військами, передають Патріоти України. "Маши...