"Він хоче сказати щось погане!": Тищенко і Лерос побилися біля трибуни в Раді (відео)

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко намагався стягнути з парламентської трибуни позафракційного депутата Гео Лероса, повідомляють Патріоти України.

Це сталося під час виступу Лероса, під час якого він критикував діяльність Офісу президента. Тищенко підійшов до трибуни і намагався вивести Лероса з-за трибуни. На підтримку Лероса підійшли депутати з різних фракцій парламенту.

Голова ВР Дмитро Разумков закликав Тищенка відійти від трибуни. Спікер зазначив, що якщо Лерос буде "щось погане казати", то він припинить його виступ. Разумков також зауважив, що такі методи є неприйнятними для народних депутатів.

Також із сесійної зали на адресу Тищенка лунали вигуки: "Миколо, ти не правий!". Разумков оголосив перерву на 15 хвилин, але відразу скасував її, і парламент продовжив розгляд звіту Тимчасової слідчої комісії щодо роботи "Укрзалізниці". Лерос завершив свій виступ на трибуні.

Джерело: УНІАН

У лікарні окупованої Луганщини доставлено 300 поранених росіян, - Генштаб

понеділок, 5 грудень 2022, 6:55

Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив інформацію щодо кількості поранених російських окупантів, повідомляється у офіційному фейсбуці Генштабу ЗСУ. У повідомленні зазначається: "Ворог продовжує зазнавати втрат на Донецькому та Луганському напрямках. Відомо, щ...

Добити режим Путіна: Набуло чинності ембарго Євросоюзу на постачання російської нафти

понеділок, 5 грудень 2022, 0:30

5 грудня офіційно набуває чинності рішення про ембарго на постачання російської нафти у країни Європейського союзу. Також з цього дня починає працювати стеля цін на російську сировину, яку запровадили Євросоюз, G7 та Австралія. Про це повідомляє офіцій...