"Він медійно потужна людина, в нього дуже багато людей, які підтримують його ідеї", - Венедіктова розповіла, що думає про Портнова

Генпрокурор запевнила, нібито вона із одіозним політиком та юристом не може погодитися в багатьох питаннях.
Ірина Венедіктова. Фото: Ліга.нет.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявляє, що розмовляла із заступником глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрієм Портновим, однак в багатьох речах "стоїть з ним протилежно". Про це вона сказала в інтерв'ю у відповідь на прохання журналіста прокоментувати її комунікацію з Портновим, передають Патріоти України.

"Я знала, що таке питання буде, насправді, і хочу на нього відповісти дуже чесно і відверто. Тому що коли я була очільником ДБР, мене пов'язували не те що дуже щільно з Портновим, а просто вважали "людиною Портнова", - зазначила вона.

Венедіктова додала, що коли вона в одному інтерв'ю сказала про те, що Портнов виявив бажання зустрітися, одразу адвокат Петра Порошенка написав: "От, зі мною не хоче, а з Портновим вона хоче".

"Я справді розмовляла з Андрієм Володимировичем. Від нього дуже багато до нас заяв було і в ДБР, і зараз вже звернення сюди приходять. Враховуючи те, що він медійно потужна людина, в нього дуже багато людей, які підтримують його ідеї... Але на багатьох речах я з ним стою протилежно", - заявила вона.

Як приклад генпрокурор назвала ситуацію із погрозами Андрія Портнова на адресу прокурора Олександра Божка (у листопаді 2019 року в медіа оприлюднили інформацію про те, як Портнов погрожує прокурорам, які розслідують кримінальні провадження, де він фігурує - ред.).

Венедіктова додала, що згадана ситуація "дуже наглядна і дуже наочно демонструє неспроможність такої інституції, як прокуратура, захистити свого члена". Раніше на посаді в.о. глави Держбюро розслідувань Ірина Венедіктова висловлювала впевненість, що заступник глави Адміністрації президента часів Януковича Портнов не впливає на хід розслідування справ екс-президента Петра Порошенка.

Нагадаємо, більшість справ проти Порошенка відкрито Державним бюро розслідувань саме після заяв Портнова. За всіма фактами адвокати пʼятого президента звернулися із заявами, вимагаючи притягнути чиновника часів Януковича до відповідальності за завідомо неправдиві повідомлення про злочин.

Спалив 740 калорій: Зеленський пробіг Хмельницьким 8 кілометрів і зізнався в залежності (фото)

четвер, 4 червень 2020, 13:30

Гарант зізнався, що любить хліб із сиром та вершковим маслом, але не хоче погладшати. Володимир Зеленський під час робочого візиту до Хмельницького відправився на ранкову пробіжку містом, де поспілкувався з журналістами, зробив на камеру зарядку і зізн...

Росія готує захоплення Одещини та Бердянська: Експерт попередив про відверту небезпеку

четвер, 4 червень 2020, 13:15

Росія не приховує своїх планів щодо захоплення південних територій України. У будь-який момент Росія може почати масштабний наступ на Україну, щоб захопити південні регіони і з'єднати Крим з материком. Цю думку в інтерв'ю підтримав і колишній постійний...