Він на боці України! Експрезидент Монголії запропонував бурятам, тувинцям та калмикам тікати до його країни від мобілізації (відео)

Колишній президент Монголії Цахіагійн Елбегдорж звернувся до жителів країни-агресора Росії та закликав їх не боротися проти українців. На тлі часткової мобілізації, оголошеної президентом РФ Володимиром Путіним, експолітик запропонував бурятам, тувинцям та калмикам тікати до його країни, щоб уникнути примусового призову, передають Патріоти України.

Відповідний ролик з'явився у Telegram-каналах. Елбегдорж постав у кадрі з синьо-жовтою стрічкою на грудях. "Я знаю з самого початку цієї кривавої війни етнічні меншини, які живуть у Росії, постраждали найбільшим чином. А буряти, тувинці та калмики постраждали найбільше. Вони використовувалися як гарматне м'ясо. Сотні зникли безвісти. Тисячі були вбиті. Ми монгольці зустрінемо вас з розкритими обіймами та серцем", – заявив ексглава Монголії.

Також він звернувся до Путіна, закликавши його не боротися з братами та сестрами з України, не вбивати дітей та людей похилого віку.

"Ти не вб'єш Україну. Ти не вб'єш свободу. Україна має повне право на існування", – додав Елбегдорж. Україну монгольский політик назвав найкращою країною у світі, її мешканців – хоробрими, а президента Володимира Зеленського – справжнім лідером. Зазначимо, Елбегдорж вважається великим другом нашої країни. Свого часу він закінчив Львівський військово-політичний інститут за спеціальністю "Військова журналістика".

Повітряні сили показали, як пілоти ЗСУ навчаються на F-16 в Україні (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 1:45

Українські пілоти адаптуються та навчаються керувати винищувачами F-16. Відео опубліковали Повітряні сили ЗСУ. . "Наша мета - повноцінні авіатренажери F-16 на території України, навчальні літаки (спарки) та центри підготовки льотного складу. Та все по...

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...