"Він нам у Бучі це вже розповідав!": Притула потрапив у скандал через передвиборний слоган (фото, відео)

На столичні вибори Сергій Притула пішов зі слоганом "Я тут живу" - таким чином, артист стверджує, що він є жителем Києва.

Відомий український шоумен Сергій Притула, який балотується в мери Києва від партії "Голос", потрапив у скандал. Так, на столичні вибори Притула пішов зі слоганом "Я тут живу" - таким чином, артист стверджує, що він є жителем Києва, передають Патріоти України.

Однак ще кілька років тому Сергій Притула обіцяв жителям Бучі, що стане їхнім сусідом. У 2016 році шоумен брав участь у рекламній кампанії ЖК "Міленіум Сіті", яка займається будівництвом житла в Бучі Київської області. Тоді артист обіцяв з білбордів "Я буду тут жити" (тобто буде жити в Бучі).

Компанія-забудовник у 2016 році навіть випустила відеоролик з Притулою, який закликав купувати квартири в Бучі і говорив "Я тут живу".

Тепер же Сергій Притула з аналогічним слоганом переконує вже жителів столиці, що живе в Києві. Така курйозна зміна "місця проживання" викликала бурхливе обговорення в соціальних мережах.

"Він нам у Бучі три роки розповідав, що він наш сусід і буде жити з нами! Збрехав!" - написав у Facebook відомий блогер Володимир Петров.

"Проффесор" Гетманцев в дурощі "слуг" звинувачує опозицію: У Зеленського гадають, чи переголосовувати закон про олігархів, чи відправити взаємовиключне недоробло на підпис президента

субота, 25 вересень 2021, 9:57

Фракція “Слуга народу” проводить консультації на предмет подальших дій з прийнятим законом про олігархів. Про це заявив голова фінансового комітету Данило Гетманцев, зазначають Патріоти України/ . Народний обранець бідкається, що під час голосування з...

Коли друзям - все, а ворогам - санкції РНБО: Гончаренко в прямому ефірі подарував "слугам" контрабандні сигарети, котрі відкрито продають у Києві

субота, 25 вересень 2021, 9:33

Вся санкційна боротьба РНБО на митниці звелася до того, що на зміну чужим контрабандистам прийшли свої, котрі регулярна заносять долю на Банкову. Так само буде ї з законом про олігархів, запевнив нардеп. Антиолігархічний закон, який ухвалила Верховна Р...