"Він нам у Бучі це вже розповідав!": Притула потрапив у скандал через передвиборний слоган (фото, відео)

На столичні вибори Сергій Притула пішов зі слоганом "Я тут живу" - таким чином, артист стверджує, що він є жителем Києва.

Відомий український шоумен Сергій Притула, який балотується в мери Києва від партії "Голос", потрапив у скандал. Так, на столичні вибори Притула пішов зі слоганом "Я тут живу" - таким чином, артист стверджує, що він є жителем Києва, передають Патріоти України.

Однак ще кілька років тому Сергій Притула обіцяв жителям Бучі, що стане їхнім сусідом. У 2016 році шоумен брав участь у рекламній кампанії ЖК "Міленіум Сіті", яка займається будівництвом житла в Бучі Київської області. Тоді артист обіцяв з білбордів "Я буду тут жити" (тобто буде жити в Бучі).

Компанія-забудовник у 2016 році навіть випустила відеоролик з Притулою, який закликав купувати квартири в Бучі і говорив "Я тут живу".

Тепер же Сергій Притула з аналогічним слоганом переконує вже жителів столиці, що живе в Києві. Така курйозна зміна "місця проживання" викликала бурхливе обговорення в соціальних мережах.

"Він нам у Бучі три роки розповідав, що він наш сусід і буде жити з нами! Збрехав!" - написав у Facebook відомий блогер Володимир Петров.

ЗМІ оприлюднили "темник" для "слуг народу", як реагувати на опитування Зеленського

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:28

Народним депутатам від "Слуги народу" видали рекомендації про те, як правильно коментувати невдалі для партії результати на місцевих виборах і незручні питання, пов'язані зі всеукраїнським опитуванням. Відповідний документ опублікувало видання Страна.u...

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...