"Він не заспокоїться, поки не знищить нас": У Білорусі на відому співачку завели кримінальну справу через "образу Лукашенка" (відео)

Білоруська співачка Анжеліка Агурбаш повідомила про порушення проти неї кримінальної справи про розпалювання ворожнечі і образу президента Лукашенка — в т. ч. за участь в акціях солідарності біля посольства Білорусі в Москві. Про це вона повідомила в Instagram, передають Патріоти України.

За словами Агурбаш, білоруська влада оголосила її в розшук і зажадала її екстрадиції та арешту. При тому офіційно про порушення кримінальної справу стосовно Агурбаш не повідомлялося. «Схоже, Лукашенко не зупиниться, поки не знищить усіх нас, наші життя, долі і наше майбутнє. І наша подальша бездіяльність і зволікання може обернутися справжньою катастрофою для Білорусі», — сказала Агурбаш у відеозверненні, закликавши всі політичні рухи, партії і «небайдужих людей» об'єднати зусилля, щоб домогтися народного референдуму і обговорення нового проекту Конституції.

Нагадаємо, що раніше до акцій солідарності проти Лукашенка приєднався фронтмен проекту Brutto Сергій Міхалок, який написав пісню «Воїни Світла», яка стала гімном євромайдан. Музикант заявив, що музиканти Brutto не визнають результати виборів в 2020 році і не вважають Олександра Лукашенко законним президентом.

Кремль намагається представити загарбницьку війну внутрішнім конфліктом

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:56

Росія хоче посадити за стіл перемовин безпосередньо Київ, Луганськ та Донецьк і таким чином вивести себе за рамки перемовного процесу. Невипадково Росія позиціює себе як посередника, а не як учасника конфлікту. Натомість зміна цієї парадигми, а саме безпо

"Не використовуйте неповнолітніх для провокацій!": У Сербії спалахнув скандал навколо дитячого малюнку із "ЛНР"

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:45

Українське посольство у Сербії висловило протест через пропаганду терористичної "ЛНР" під час конкурсу дитячого малюнка у сербському місті Опово. Про це у Facebook повідомило посольство України у Сербії, передають Патріоти України. Як зазначається, в с...