"Він не заспокоїться, поки не знищить нас": У Білорусі на відому співачку завели кримінальну справу через "образу Лукашенка" (відео)

Білоруська співачка Анжеліка Агурбаш повідомила про порушення проти неї кримінальної справи про розпалювання ворожнечі і образу президента Лукашенка — в т. ч. за участь в акціях солідарності біля посольства Білорусі в Москві. Про це вона повідомила в Instagram, передають Патріоти України.

За словами Агурбаш, білоруська влада оголосила її в розшук і зажадала її екстрадиції та арешту. При тому офіційно про порушення кримінальної справу стосовно Агурбаш не повідомлялося. «Схоже, Лукашенко не зупиниться, поки не знищить усіх нас, наші життя, долі і наше майбутнє. І наша подальша бездіяльність і зволікання може обернутися справжньою катастрофою для Білорусі», — сказала Агурбаш у відеозверненні, закликавши всі політичні рухи, партії і «небайдужих людей» об'єднати зусилля, щоб домогтися народного референдуму і обговорення нового проекту Конституції.

Нагадаємо, що раніше до акцій солідарності проти Лукашенка приєднався фронтмен проекту Brutto Сергій Міхалок, який написав пісню «Воїни Світла», яка стала гімном євромайдан. Музикант заявив, що музиканти Brutto не визнають результати виборів в 2020 році і не вважають Олександра Лукашенко законним президентом.

Мародерство заохочується: Спливли нові деталі вербування ув'язнених у РФ на війну проти України

четвер, 7 липень 2022, 6:45

Російське командування через дефіцит "гарматного м'яса" змушене шукати бажаючих вирушити на війну в Україні серед ув'язнених. Їх агітують вступати до ПВК "Вагнера" та обіцяють високі зарплати. Сьогодні відомо, що з однієї в'язниці в РФ можуть назбирати...

"Людей немає, що взимку їсти будемо": У Криму скаржаться на катастрофічно провальний сезон

четвер, 7 липень 2022, 6:29

В окупованому Криму місцеві жителі скаржаться на відсутність туристів через війну в Україні, передають Патріоти України. У курортний Крим в цьому році ніхто не приїхав, а люди не знаю як будуть жити взимку, оскільки не можуть заробити потрібні кошти. ...