"Він не знайшов часу": Кривонос повідомив, що поки що не зустрічався із Зеленським

Заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони України Сергій Кривонос заявив, що у нього вже налагоджені робочі стосунки з новим секретарем РНБО Олександром Данилюком.
Сергій Кривонос. Фото: Фейсбук.

Заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони України Сергій Кривонос повідомив, що він уже налагодив роботу із секретарем РНБО Олександром Данилюком, але з главою держави Володимиром Зеленським він ще не спілкувався, повідомляють Патріоти України.

"Звичайно, ми зустрічалися з новим секретарем РНБО Олександром Данилюком. У нас уже йде плідна робота, у нього є зацікавленість", – повідомив він.

Кривонос зазначив, що міг би розповісти президенту про багато аспектів своєї діяльності та оборонні програми, проте Зеленський поки не знайшов часу для зустрічі з ним. "Я міг би донести йому і ту ж програму "П'ять кроків" та інші аспекти своєї діяльності. Подивимося: я служу своїй Батьківщині і своєму народові насамперед", – сказав він.

Заступник секретаря РНБО нагадав, що під час президентської кампанії зустрічався із Зеленським і відмовився від його пропозиції очолити Генеральний штаб або Міністерство оборони. "Це мені нецікаво, я розумію, чим я вмію займатися і що я можу зробити", – додав Кривонос.

Військова операція УНЄЯ в Лівії наростає. США погрожують Асаду новими санкціями. Бойовики ІДІЛ розпочали великий наступ в пустелі Хомсу. Новини з Аравійського півострову.

п’ятниця, 10 квітень 2020, 5:45

Огляд подій на Близькому сход. 9 квітня 2020 року. Лівія: Після оголошення законним урядом Західний та Центрального регіону Лівії зонами військових дій будемо очікувати активізації лівійської армії на цих ділянках фронту. Про серйозність цих намірів с...

Хіти тижня. У Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

п’ятниця, 10 квітень 2020, 4:00

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...