"Він не знайшов часу": Кривонос повідомив, що поки що не зустрічався із Зеленським

Заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони України Сергій Кривонос заявив, що у нього вже налагоджені робочі стосунки з новим секретарем РНБО Олександром Данилюком.
Сергій Кривонос. Фото: Фейсбук.

Заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони України Сергій Кривонос повідомив, що він уже налагодив роботу із секретарем РНБО Олександром Данилюком, але з главою держави Володимиром Зеленським він ще не спілкувався, повідомляють Патріоти України.

"Звичайно, ми зустрічалися з новим секретарем РНБО Олександром Данилюком. У нас уже йде плідна робота, у нього є зацікавленість", – повідомив він.

Кривонос зазначив, що міг би розповісти президенту про багато аспектів своєї діяльності та оборонні програми, проте Зеленський поки не знайшов часу для зустрічі з ним. "Я міг би донести йому і ту ж програму "П'ять кроків" та інші аспекти своєї діяльності. Подивимося: я служу своїй Батьківщині і своєму народові насамперед", – сказав він.

Заступник секретаря РНБО нагадав, що під час президентської кампанії зустрічався із Зеленським і відмовився від його пропозиції очолити Генеральний штаб або Міністерство оборони. "Це мені нецікаво, я розумію, чим я вмію займатися і що я можу зробити", – додав Кривонос.

Хіти тижня. "Поспішайте з'їздити до Одеси - це літо цілком може стати останнім, коли вона ще буде українською", - політтехнолог Голобуцький

субота, 4 липень 2020, 21:30

Навіть на сьомому році війни для Одеси актуальна установка "українське = другосортне, селянське". "Поспішайте з'їздити до Одеси - це літо цілком може стати останнім, коли Одеса ще буде українською і її відвідання буде безпечним", - пише політтехнолог О...

Справа честі Авакова: Центром Києва пройшла маніфестація на підтримку обвинувачених у справі Шеремета "200 днів брехні" (фото, відео)

субота, 4 липень 2020, 21:28

У столиці відбулася акція "200 днів брехні" на підтримку музиканта Андрія Антоненка, дитячого хірурга Юлії Кузьменко і військової медсестри Яни Дугарь, які є підозрюваними у справі вбивства журналіста Павла Шеремета, зазначають Патріоти України. Захід ...