Він не зупиняється: Коломойський купує відомий журнал

Компанія олігарха гарантувала щомісячні мільйонні перерахунки до держбюджету.

Агентство з розшуку і менеджменту активів визначило компанію "1+1 Інтернет" олігарха Ігоря Коломойського переможцем конкурсу з управління активами Українського Медіа Холдингу. Про це повідомили у відомстві, передають Патріоти України.

УМХ належала втікачу-бізнесменові з оточення сім'ї Януковича Сергію Курченку.

Компанія Коломойського запропонувала найбільш вигідні економічні умови управління активами. Зокрема, гарантовані щомісячні перерахування до держбюджету на 5 млн грн, а також прогнозовані надходження до держбюджету - майже 8 млн грн щомісяця. Пропозиції інших учасників були в кілька разів меншими.

Документи на участь у конкурсі подавали 6 компаній.

У структурі УМХ зокрема журнал "Кореспондент", сайт KP.ua, Football.ua, Ретро FM та низка радіостанцій.

Тепер мають провести оцінку активів та укласти договір про управління між АРМА і ТОВ "1+1 Інтернет". Переможцю також необхідно отримати погодження Антимонопольного комітету.

Хіти тижня. Вірмени вже майже програли: Армія Азербайджану повністю відрізала Карабах від Ірану

середа, 28 жовтень 2020, 15:00

Черговий військовий успіх азербайджанської армії на південному фронті для Єревана може стати фіаско, так як закритий останній наземний коридор, звідки Вірменія могла отримувати матеріально-технічну підтримку. "З звільненням населеного пункту Агбенд був...

Хіти тижня. "Гонемо, як псів": Азербайджан вдарив по ЗС Вірменії із суперзброї (відео)

середа, 28 жовтень 2020, 14:00

Снаряд спочатку проходить повз вірменських позицій, потім робить розворот і б'є. Йдеться про баражуючий боєприпас азербайджанського виробництва, який отримав назву "Iti Qovan". Ці слова недавно були сказані президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим: в ...