"Він просто хотів, щоб в Україні все змінилося": Мати Зеленського вважає, що Порошенко знищує її сина (відео)

Римма Зеленська запевняє, що Володимир – порядний і чесний хлопець, який не крав, а свої статки заробив своєю працею.

Римма Зеленська. Фото: скріншот з відео.

Шоумен Володимир Зеленський балотується в президенти тому, що «не може дивитися, як у нас люди живуть», а чинний президент його знищує. Про це в інтерв’ю заявила мати кандидата Римма Зеленська, передають Патріоти України.

За її словами, «поливають брудом» молодого політика в інтересах Петра Порошенка. Насправді ж, стверджує жінка, Володимир – порядний і чесний хлопець, який не крав, а свої статки заробив своєю працею.

“Скільки можна поливати брудом людину? … По цим всім каналам один тільки бруд ллють. Вигідно, я вважаю, Порошенку. Він же просто його знищує. Якась же повинна бути культура, я розумію, у людини все-таки. Хіба можна так поводитися? То у нього немає програми, то у нього немає людей в команді, то він “кремлівський”, – сказала вона.

Зеленська розповіла, що її син за освітою не артист, а юрист і найбільше хоче, щоб закінчилася війна.

“Ну невже його вважають таким дебілом, таким дурнем? … Як можна так людину знищувати. Йому не потрібні гроші, повірте. Тут, як президент, він буде отримувати менше, ніж він отримує (як шоумен). Він просто хотів, щоб в Україні все змінилося: щоб молодь не виїжджала, щоб молодь була на місцях. Воно йому не треба – гроші, він заможна людина, йому нічого не потрібно. Просто він не може дивитися, як у нас люди живуть. У нас пенсіонери отримують копійки. Корупція за корупцією. Понабивав всі кишені собі цими грошима і вивозить. Все, що діється це ж жах якийсь кошмар”, – додала вона.
Джерело: Громадське.ua

Байден відреагував на підрив Каховської ГЕС (відео)

середа, 7 червень 2023, 0:00

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден відреагував на прорив дамби Каховської гідроелектростанції у Херсонській області. Фрагмент його відповіді опублікував "Голос Америки" у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. Журналістка запит...

У найближчі дні і тижні: США готують нові пакети допомоги для України - Білий дім

вівторок, 6 червень 2023, 23:28

США готові допомогти Києву у подоланні наслідків підриву Каховської ГЕС та готують додаткові пакети допомоги. Про це заявив на брифінгу 6 червня координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передають Патріоти Україн...