"Він прийшов сюди, не розмовляючи, вбив людей": Зеленський назвав умову для переговорів із Путіним

Президент України Володимир Зеленський висловився щодо можливості переговорів із російським диктатором Володимиром Путіним. На даний момент часу і доти, доки не будуть звільнені всі українські території, які окупувала РФ, вони є недоцільними. Про це Зеленський сказав в інтерв'ю The Wall Street Journal, передають Патріоти України.

Глава держави зазначив, що українська сторона до 24 лютого відчайдушно намагалася знайти спосіб домовитись із Москвою дипломатичним шляхом. Однак Путін, за словами Зеленського, три роки не відповідав йому навіть на телефонні дзвінки.

"Він прийшов сюди, не розмовляючи, вбив людей, переселив 12 мільйонів, а тепер каже, що Україна не хоче вести переговори. Вони просто вбивають людей, руйнують міста, заходять до них, а потім кажуть: "Давайте домовлятися". З ким вони можуть поговорити? З камінням? Воно вкрите кров'ю, і цю кров неможливо змити. Ми не дозволимо їм змити це", – заявив український лідер.

Зеленський підкреслив, що через п'ять місяців повномасштабної війни, після всіх пережитих трагедій, громадяни України не налаштовані на переговори з Росією.

"Суспільство вважає, що спочатку мають бути звільнені всі території, а потім уже можна буде домовлятися про те, що робити і як нам жити у майбутні століття. Наші люди переконані, що ми можемо це зробити. І чим швидше ми це зробимо, тим менше загине", – додав гарант.

Він зазначив, що Україна воліла б деокупувати свої території невійськовим шляхом та врятувати життя людей. "Але ми маємо справу з тими, з ким маємо. Поки їм не розіб'ють обличчя, вони нічого не зрозуміють", – сказав Зеленський.

"Хотів віддячити Росії за допомогу Африці": Пригожин лицемірно прокоментував вбивство на війні в Україні громадянина Замбії

вівторок, 29 листопад 2022, 13:53

Приватна військова компанія (ПВК) "Вагнер" завербувала в російській колонії громадянина Замбії Лемехані Ньіренду, який пізніше загинув на війні в Україні. Про це повідомив власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, додавши, що пам'ятає, як запитав молодого ч...

"Може зашкодити": Посол США в НАТО розповіла, чому вважає зараз недоречним визнання Росії спонсором тероризму

вівторок, 29 листопад 2022, 13:29

США наразі не вважають корисним офіційне визначення Росії державою-спонсором тероризму. За словами пані посла США в НАТО Джуліанн Сміт, у Вашингтоні вважають таке визнання контрпродуктивним, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Голос Америки...