"Він розуміє, що Україна - незалежна країна": Зеленський розповів про розмову з Путіним

Український президент заявив, що для діалогу з Путіним створили формат, який привів до "деяких чутливих рішень".

Президент Володимир Зеленський висловив переконання, що його російський колега Володимир Путін розуміє, що Україна - незалежна держава. Про це Зеленський розповів в інтерв'ю виданню The Times of Israel, передають Патріоти України.

За його словами, з Путіним вже почався діалог - для цього було створено формат, який привів до "деяких чутливих рішень". "Ми повернули наших полонених, наші кораблі. Після трьох років без зустрічей нам вдалося домовитися про "нормандський формат". Після цього відбувся другий обмін полоненими - найбільший подібний обмін", - сказав президент України. Відповідаючи на питання про те, що Путін одного разу говорив, що Україна - це не країна і, чи думає він так зараз, Зеленський пояснив, що не знає, про що думає російський президент.

"Він не сказав мені. Я думаю, він розуміє моє ставлення: Україна - незалежна країна. Ми велика країна, найбільша в Європі. Я думаю, що він розуміє. Що він думає про це? Це в його голові", - зазначив Зеленський. І додав, що, якщо б він не прагнув до миру на сході, то ніколи б не мав наміру стати президентом. Він також додав, що бачить прогрес в ситуації на Донбасі через скорочення числа обстрілів, але вони все ще присутні.

Скільки українців готові вийти на новий Майдан і взяти в руки зброю: Соціологи оприлюднили дані

понеділок, 17 лютий 2020, 8:24

Центр соціальних та маркетингових досліджень Socis у лютому 2020 року поцікавився, в якій формі українці готові захищати свою громадянську або політичну позицію, передають Патріоти України. Згідно з результатами цього опитування, більшість українців - ...

Зеленський несподівано зізнався, що шкодує, що пішов з телебачення (відео)

понеділок, 17 лютий 2020, 8:21

Президент України Володимир Зеленський заявив, що іноді шкодує, що залишив роботу на телебаченні. Про це він сказав на конференції з питань безпеки, передають Патріоти України. Зеленському поставили запитання, чи шкодує він, що пішов з телебачення, і н...