"Він ще може врятувати Росію": Політтехнолог спрогнозував, чи здасться Путін у війні з Україною

Президент Російської Федерації Володимир Путін у війні з Україною не здасть, хоча перевага української сторони очевидна. Якби Путін зупинився, то міг би врятувати РФ, розповів письменник, бізнес-консультант і політтехнолог Михайло Шейтельман в інтерв'ю одному з YouTube-каналів, передають Патріоти України.

"Путін не здасться, хоч перевага України є очевидною. У нього розуму не вистачає, врятувати хоча б Росію. Не те щоб себе, своє обличчя. Ну і совісті не вистачає… ", - заявив експерт.

Співбесідник додав, що наша держава буде відновлена завдяки підтримці світу, а РФ буде виплачувати компенсації. "…Я раніше думав, що за 40 років вони впораються, а Шольц (канцлер Німеччини Олаф Шольц - Ред.) сказав, що Україна відчуватиме наслідки як мінімум 100 років. Значить Росія платитиме 100 років. І ось це всі борги, в які вганяє Путін майбутнє покоління росіян, не лише сьогоднішню молодь, а і їхніх онуків", - вважає політтехнолог.

"Хороший приклад токсичної мужності": Якби Путін був жінкою, він би не почав війну, - Борис Джонсон

середа, 29 червень 2022, 12:51

Борис Джонсон вважає, що Володимир Путін не почав би війну у тому випадку, якби народився жінкою. Очільник британського уряду про це сказав в інтерв'ю ZDF, передають Патріоти України. "Якби Путін був жінкою, я просто не думаю, що він почав би таку війн...

"Як ви з цим живете? Як дивитеся в дзеркало?": Панін після трагедії в Кременчуці звернувся до російських акторів-мовчунів (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:28

Російський актор Олексій Панін після повномасштабного вторгнення РФ висловив свою підтримку українському народу. Він неодноразово закликав зупинити війну і, користуючись своєю славою, доносив до своїх фанатів справжню правду про звірства російських оку...