"Він ще може врятувати Росію": Політтехнолог спрогнозував, чи здасться Путін у війні з Україною

Президент Російської Федерації Володимир Путін у війні з Україною не здасть, хоча перевага української сторони очевидна. Якби Путін зупинився, то міг би врятувати РФ, розповів письменник, бізнес-консультант і політтехнолог Михайло Шейтельман в інтерв'ю одному з YouTube-каналів, передають Патріоти України.

"Путін не здасться, хоч перевага України є очевидною. У нього розуму не вистачає, врятувати хоча б Росію. Не те щоб себе, своє обличчя. Ну і совісті не вистачає… ", - заявив експерт.

Співбесідник додав, що наша держава буде відновлена завдяки підтримці світу, а РФ буде виплачувати компенсації. "…Я раніше думав, що за 40 років вони впораються, а Шольц (канцлер Німеччини Олаф Шольц - Ред.) сказав, що Україна відчуватиме наслідки як мінімум 100 років. Значить Росія платитиме 100 років. І ось це всі борги, в які вганяє Путін майбутнє покоління росіян, не лише сьогоднішню молодь, а і їхніх онуків", - вважає політтехнолог.

Нескладно здогадатись, хто був замовником: Будинок посла України у Ватикані невідомі вимазали екскрементами

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:29

У будинок посла України при Святому Престолі Андрія Юраша у четвер, 1 грудня, вдерлися невідомі та вимазали вхідні двері, сходи та стіни екскрементами. Про це Юраш розповів у коментарі ANSA, передають Патріоти України. "Ми не знаємо, хто фізично вчинив...

Заарештовану в Хорватії яхту Медведчука продадуть: Що планують зробити із грошима

п’ятниця, 2 грудень 2022, 20:00

За даними видання The Guardian, суд Хорватії передав 92,5-метрову яхту Royal Romance українському агентству з розшуку та менеджменту активів. Агенти АРМА прилетіли до Хорватії і оглянули заарештовану яхту, що належить членам сім'ї народного депутата та...