
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров повідомив, що обговорював з президентом України Володимиром Зеленським на полях сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку врегулювання ситуації на Донбасі, повідомляють Патріоти України.
"По обидва боки була висловлена зацікавленість вирішувати ситуацію на Донбасі згідно з мінськими домовленостями. Головне, що президент України це сказав", - повідомив Лавров.
Глава МЗС РФ зазначив, що це були не переговори, а "розмова". В Офісі українського президента про розмову Зеленського з Лавровим не повідомляли.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: