Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) оголосив, що якщо в Кремлі вчасно не звернуть увагу на "погані" якості засновника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, то він всіх "зжере", передають Патріоти України.
Гіркін у своєму Telegram вказав, що згоден з оцінкою колишнього "недоміністра ДНР" Романа Донецького з приводу Пригожина. Він також вважає, що на нього "вирішили поставити" і тепер намагаються "протягнути" до влади в Росії деякі політичні особи.
"Він вас же і зжере першими, якщо вам "пощастить" його протягнути до влади. Всі "зобов'язання" для людини без честі і совісті - порожній звук після того, як вони перестануть бути йому необхідні", - вказав Гіркін.
У зв'язку з можливим "верховенством" Пригожина в Кремлі Гіркін оголосив, що "смута" вже заплеснула Росію: "Смута вже почалася. Якщо хтось ще не зрозумів", - вказав він.
Гіркін накинувся на Пригожина через втрати в Бахмуті
Нагадаємо, що 24 травня Гіркін "розніс" засновника ПВК"Вагнер" за недостовірну інформацію з приводу втрат окупантів у Бахмуті. Він оголосив, що та статистика, яку озвучив Пригожин (на рівні 20 тисяч убитих "вагнерівців"), мінімум в півтора раза применшена.
Він вказав, що під Бахмутом "безповоротною втратою" став фактично кожен другий найманець і заявив, що з Пригожина вийшов дуже поганий "математик".
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...