"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великій Британії дивно пояснив, чому його син не воює

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України.

Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У нього є сім'я, і він не воює в Україні", – відповів посол РФ.

На уточнювальне питання про те, як би він почувався, якби його сина все ж мобілізували на війну, Келін повторив, що його син не може бути призваний в російську армію. Цього разу він назвав причиною відсутність спеціальності.

Крім цього, Келін наголосив, що мобілізація нібито закінчилася, тож його син залишиться вдома.

Андрій Келін - що відомо про російського дипломата

65-річний Андрій Келін на дипломатичній роботі з 1979 року. Спершу він працював в посольстві СРСР в Нідерландах, після – в Бельгії. Упродовж 2005-2011, 2015-2019 років він обіймав різні посади в МЗС РФ, 4 роки був постпредом РФ при ОБСЄ.

З 2019 року є надзвичайним послом РФ у Великобританії. Наразі він залишається на посаді, але йому заборонили відвідувати будівлю парламенту. У січні поточного року Келін заявляв, що Росія не вторгатиметься в Україну. Пізніше на запитання про те, навіщо він збрехав, посол відповів, що тоді про плани Москви не знав.

"Одна батарея може закрити таке місто, як Харків або Київ": Жданов розкрив переваги європейського аналога Patriot - ЗРК SAMP/T

неділя, 5 лютий 2023, 10:18

Військовий експерт Олег Жданов розповів, чим примітні італійсько-французькі зенітні ракетні комплекси (ЗРК) SAMP/T, які незабаром посилять систему протиповітряної оборони (ППО) України, передають Патріоти України. "SAMP/T - європейський аналог Patriot...

Питання в ресурсах: Для звільнення України треба провести шість-сім військових операцій, - Селезньов

неділя, 5 лютий 2023, 9:57

Масштабний контрнаступ українських Сил оборони можливий за умови, що вони будуть мати чотиритижневий запас озброєнь і боєприпасів для ведення активних бойових дій. Ідеться не про одну, а про шість-сім окремих операцій зі звільнення окупованих територій...