"Він завжди або в образі, або лиже комусь д*пу": Панін "розніс" путініста Дюжева

Російський актор Олексій Панін, який засудив війну в Україні, висловився про свого колегу Дмитра Дюжева, який раніше закликав славити Росію стоячи, передають Патріоти України.

За словами Паніна, найчастіше Дюжев або знаходиться в образі, або комусь догоджає. Вкрай рідко його можна побачити в нормальному стані. "Мені пощастило, два рази в житті я бачив Діму нормальним і справжнім. Один раз, коли ми обкурилися у нього в номері, у Волгограді, це якраз було на День перемоги. А другий раз коли він зайшов до мене в театр, на виставу і ми в антракті напилися з ним горілки. Після я пішов проводжати його на поїзд. Весь інший час, він завжди був в образі або лизав комусь д*пу. Одне з двох", - написав Панін в Instagram.

Він додав, що промовчав би про це, але виступ Дюжева на мітингу в Санкт-Петербурзі на підтримку російської агресії проти України його вразив, і не в дуже хорошому сенсі. "Не став би про це говорити, але в останньому своєму виступі за Росію, він перевершив сам себе", - додав актор.

Має залишити країну протягом тижня: Чорногорія оголосила дипломата з посольства РФ персоною нон грата

субота, 13 серпень 2022, 17:59

Міністерство закордонних справ Чорногорії оголосило персоною нон грата дипломата із посольства РФ. Про це йдеться на вебсайті відомства, передають Патріоти України. Там зазначили, що діяльність російського дипломата суперечить статті 9 Віденської конве...

"Трохи жаль тупих орків, яких покинули": Кім повідомив, що увесь керівний склад окупантів втікає за Дніпро

субота, 13 серпень 2022, 17:44

Російське командування терміново переміщується на лівобережну частину Херсонської області. Така масова "евакуація" керівного складу російської армії розпочалася після виведення Збройними Силами України усіх мостів через Дніпро, завдяки яким російському...