"Він живе у будинку розпусти": Кива назвав прізвище наступного президента України

Депутат Ради від "ОПЗЖ" Ілля Кива назвав прізвище політика, який, на його думку, стане наступним президентом України. В ефірі YouTube-каналу "Перший Незалежний", який належить Віктору Медведчуку, політик заявив, що наступним президентом може стати мер Києва Віталій Кличко, передають Патріоти України.

На думку депутата "оппоплатформи" кандидатура Кличка влаштовує західних партнерів України і Сполучені Штати, оскільки столичний мер має репутацію людини, яка може акумулювати навколо себе великий бізнес і політичні сили. При цьому Кива звинуватив столичного мера в "кришуванні" публічних будинків Києва. "Саме ця людина відповідає за все публічні будинки в нашій столиці. Він навіть живе в будинку, в якому знаходиться будинок розпусти", - заявив депутат і додав, що це його особиста думка.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...