"Віра похитнулася": Російська еліта незадоволена шансами Путіна на перемогу у війні, - Bloomberg

Російська еліта відчуває все більшу зневіру щодо перспектив перемоги Володимира Путіна у війні в Україні, і навіть найбільші оптимісти бачать у "замороженому" конфлікті найкращий доступний результат для Кремля, повідомляє Bloomberg з посиланням на свої джерела, передають Патріоти України.

Відзначається, що багато представників політичної та ділової еліти втомилися від війни і хочуть, щоб вона припинилася, хоча і сумніваються, що Путін зупинить бойові дії.

"Хоча ніхто не хоче протистояти президенту у зв'язку з вторгненням, воно похитнуло абсолютну віру в його лідерство", - йдеться в статті.

Як відзначають джерела, найсприятливішою перспективою були б переговори в кінці року, які "заморозили" б конфлікт і дали можливість Путіну здобути "піррову перемогу" зберігши частину захопленої української території.

Відзначається, що почуття незахищеності посилюють атаки всередині Росії, в тому числі найбільші з початку війни удари безпілотників по Москві минулого тижня. Також поширення бойових дій на Бєлгородську область кинуло виклик іміджу Путіна як гаранта безпеки Росії.

Водночас немає жодних ознак виклику лідерству Путіна всередині його кола

Bloomberg зазначає, що, за словами джерел, більшість представників еліти продовжують свою роботу, переконані, що вони не можуть впливати на події. Крім того, жорстокі репресії за інакомислення призвели до того, що російський середній клас, який складав основу опозиції путінському правлінню у великих містах, був заляканий або втік з країни

"Оскільки кінця війні не видно, російські чиновники і мільярдери знають, що їм загрожують роки міжнародної ізоляції і залежності від Кремля, що поглиблюється, оскільки Путін підштовхує бізнес до підтримки військових дій і забороняє оточуючим залишати свої пости", - зазначає Bloomberg.

СБУ і НАБУ затримали мера Сум на хабарі у 2 мільйони

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:52

Сумського міського голову затримали на гарячому разом із директором департаменту міської ради. Чоловіки брали хабарі. Посадовці займалися корупцією з листопада 2022 року. Тепер їм повідомили про підозру, інформують Патріоти України. Чоловіків затримали...

Окупанти атакували склад матеріалів ДТЕК на Дніпропетровщині

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:28

У понеділок, 2 жовтня, росіяни атакували склад матеріалів ДТЕК в Дніпропетровській області - пошкоджено обладнання. Про це пише ДТЕК, передають Патріоти України. Повідомляється, що пошкоджень зазнали кабелі, трансформатори, роз’єднувачі та інше обладна...