
Український стронгмен Василь Вірастюк, якого тільки нещодавно офіційно визнали переможцем довиборів у Верховну Раду в окрузі №87 на Прикарпатті, склав присягу нардепа. Це відбулося на засіданні парламенту 15 червня. Водночас у залі парламентарі кричали "Ганьба!". Сесія транслювалася онлайн на телеканалі "Рада", передають Патріоти України.
"Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю дотримуватися Конституції та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників", – зачитав Вірастюк текст присяги під викрики "Ганьбу!" із боку депутатів від групи "За майбутнє".
Представники останньої висловили переконання, що мандат по праву мав би належати їхньому кандидату Олександру Шевченку. Все ж нового парламентаря, який поповнив склад фракції монобільшості у ВРУ, привітали колеги зі "Слуги народу" та представники інших політсил.
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...