
Український стронгмен Василь Вірастюк, якого тільки нещодавно офіційно визнали переможцем довиборів у Верховну Раду в окрузі №87 на Прикарпатті, склав присягу нардепа. Це відбулося на засіданні парламенту 15 червня. Водночас у залі парламентарі кричали "Ганьба!". Сесія транслювалася онлайн на телеканалі "Рада", передають Патріоти України.
"Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю дотримуватися Конституції та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників", – зачитав Вірастюк текст присяги під викрики "Ганьбу!" із боку депутатів від групи "За майбутнє".
Представники останньої висловили переконання, що мандат по праву мав би належати їхньому кандидату Олександру Шевченку. Все ж нового парламентаря, який поповнив склад фракції монобільшості у ВРУ, привітали колеги зі "Слуги народу" та представники інших політсил.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...