
Український стронгмен Василь Вірастюк, якого тільки нещодавно офіційно визнали переможцем довиборів у Верховну Раду в окрузі №87 на Прикарпатті, склав присягу нардепа. Це відбулося на засіданні парламенту 15 червня. Водночас у залі парламентарі кричали "Ганьба!". Сесія транслювалася онлайн на телеканалі "Рада", передають Патріоти України.
"Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю дотримуватися Конституції та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників", – зачитав Вірастюк текст присяги під викрики "Ганьбу!" із боку депутатів від групи "За майбутнє".
Представники останньої висловили переконання, що мандат по праву мав би належати їхньому кандидату Олександру Шевченку. Все ж нового парламентаря, який поповнив склад фракції монобільшості у ВРУ, привітали колеги зі "Слуги народу" та представники інших політсил.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...