
Український стронгмен Василь Вірастюк, якого тільки нещодавно офіційно визнали переможцем довиборів у Верховну Раду в окрузі №87 на Прикарпатті, склав присягу нардепа. Це відбулося на засіданні парламенту 15 червня. Водночас у залі парламентарі кричали "Ганьба!". Сесія транслювалася онлайн на телеканалі "Рада", передають Патріоти України.
"Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю дотримуватися Конституції та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників", – зачитав Вірастюк текст присяги під викрики "Ганьбу!" із боку депутатів від групи "За майбутнє".
Представники останньої висловили переконання, що мандат по праву мав би належати їхньому кандидату Олександру Шевченку. Все ж нового парламентаря, який поповнив склад фракції монобільшості у ВРУ, привітали колеги зі "Слуги народу" та представники інших політсил.
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...
Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...