
Кілька тисяч осіб, які перебувають у Польщі, вже зареєструвалися для вступу до спеціального добровольчого підрозділу Український легіон. Про це заявив очільник МЗС Польщі Радослав Сікорський на заході NATO Public Forum у межах саміту НАТО, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми починаємо готувати першу українську бригаду, що складається з добровольців у Польщі. У нас налічується до мільйона українців обох статей, і кілька тисяч із них уже зареєструвалися для участі в цьому призові. Цікаво, що багато з них справді хочуть служити й замінювати своїх співвітчизників, але кажуть: ми не хочемо бути відправленими в бій без належного навчання та екіпірування", - розповів міністр.
Сікорський зазначив, що його країна надаватиме підготовку та екіпірування, а потім добровольці поїдуть до України як підрозділ із правом повернення до Польщі після проходження ротації.
"Якби так вчинила кожна європейська країна, в України було б кілька бригад", - додав глава МЗС Польщі.
Нагадаємо, створення Українського легіону передбачає безпекова угода, підписана Україною та Польщею 8 липня.
Президент Володимир Зеленський сказав, що кожен громадянин України, який вирішить долучитися до легіону, зможе підписати контракт із ЗСУ.
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...