
Азербайджан знищив на території Нагірного Карабаху станцію РЕБ «Репеллент», повідомляють Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал.

Кадри з рештками гордості російського ВПК було оприлюднено міністерством оборони Азербайджану в одному з останніх відео. Момент зі знищеною станцією на відео:

Станція радіоелектронної боротьби «Репеллент» розроблена російським Науково-технічним центром радіоелектронної боротьби (рос. Научно-техническом центре радиоэлектронной борьбы).
Його призначення – подавлення роботи безпілотних літальних апаратів на відстані до 30 км. Монтується на шасі МАЗ чи КаМАЗ в залежності від побажання замовника.
Вірменія отримала ці станції в рамках кредитної угоди з Росією терміном 15 років на суму у 100 млн доларів підписаною в 2017-у році.
Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...
Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...