Вірменська армія знову завдала ракетного удару по другому за населенням місту Азербайджану, повідомляється про багато жертв серед цивільних (відео)

У суботу, 17 жовтня, в результаті обстрілу мирного населення у великому азербайджанському місті Гаянджа загинули 12 осіб, Азербайджан звинувачує Вірменію, між країнами, незважаючи на режим припинення вогню, повідомляють Патріоти України з посиланням на Day.Az.

У Генпрокуратурі Азербайджану повідомили, що понад 40 осіб отримали поранення в результаті ракетного удару, також серйозно постраждали численні об'єкти цивільної інфраструктури та автотранспорт.

В Гянджа потрапили дві ракети, обидві в житлові квартали. Всього постраждали 20 будинків, п'ять будинків повністю зруйновано. Наразі тривають пошуково-рятувальні роботи.

За відомостями завідувача відділом з питань зовнішньої політики адміністрації президента Азербайджану Хікмета Гаджиєва, удар по Гянджі завдано оперативно-тактичним ракетним комплексом "Ельбрус".

У той же час, в Міністерстві оборони Вірменії спростували заяву Баку про обстріл території Азербайджану.

"З території Вірменії або з боку ЗС Вірменії в напрямку Азербайджану не було відкрито жодного вогню", - написала прес-секретар Міноборони Вірменії Шушан Степанян.

"Предложение Зеленского о встрече для Путина, как запах крови для акулы. Если местом встречи окажется не Мариуполь, а Донецк, Луганск или Енакиево, мы признаем, что у нас - гражданский конфликт", - Березовець

п’ятниця, 23 квітень 2021, 9:56

"Обращение президента Зеленского, в котором он призвал Путина встретиться "в любой точке украинского Донбасса", было сделано совершенно неожиданно: не было ни предваряющих заявлений, ни заседания СНБО. Перед принятием столь важного решения (а предложен...

"Россия решила выжидать момент для нападения на Украину. Прямое вторжение без причины - это слишком даже для Кремля", - експерт

п’ятниця, 23 квітень 2021, 9:28

"Интересы России в Украине никуда не исчезли и отвод российских войск от границы не означает, что все закончилось. В РФ сидят грамотные люди, которые сейчас, вероятно считают, что пока ситуация не дозрела до того, чтобы они могли активно применять воен...