Вірмени вже майже програли: Армія Азербайджану повністю відрізала Карабах від Ірану

Черговий військовий успіх азербайджанської армії на південному фронті для Єревана може стати фіаско, так як закритий останній наземний коридор, звідки Вірменія могла отримувати матеріально-технічну підтримку.

Ільхам Алієв. Фото: Твіттер.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що його військові повністю перекрили кордон Нагірного Карабаху з Іраном після визволення населеного пункту Агбенд, повідомляють Патріоти України.

"З звільненням населеного пункту Агбенд був забезпечений повний контроль над державним кордоном Азербайджану і Ісламської Республіки Іран. Вітаю народи Азербайджану і Ірану з цієї нагоди. Хай живе переможна Азербайджанська армія!" - написав глава Азербайджану.

Крім цього, сьогодні під контроль Баку перейшов ще 21 населений пункт. Черговий військовий успіх азербайджанської армії на південному фронті для Єревана може стати фіаско, так як закритий останній наземний коридор, звідки Вірменія могла отримувати матеріально-технічну підтримку.

Варто зазначити, Іран побоюється, що військові дії з неспокійного Карабаху можуть перекинутися на іранське суспільство. Справа в тому, що в країні живуть понад 15 мільйонів азербайджанців (населення всього Азербайджану менше 10 мільйонів чоловік - ред.), чиї сепаратистські настрої дуже сильні. Після отримання Азербайджаном незалежності в 90-х роках Тегеран став побоюватися впливу Баку на нацменшини в Ірані. Також Іран намагається зберегти нейтралітет, щоб не погіршити відносини з Росією і Туреччиною, що підтримують різні сторони конфлікту в Карабаху.

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...