Вісім класів освіти, забрали з в'язниці: Полонений окупант розповів, як потрапив на фронт (відео)

Полонений російський окупант із ПВК "Шторм-Z" Євген Бєляєв розповів, що потрапив на війну в Україну просто з в'язниці. Командування загарбників не давало права вибору, у разі відмови зекам створили б нестерпні умови існування, передають Патріоти України.

Бєляєву та ще кільком ув'язненим швидко підсунули на підпис кілька папірців й оперативно вивезли на фронт, де просто кинули в бій. Відео допиту воєнного злочинця OBOZ.UA отримав із власних джерел.

Окупант розповів, що він родом із Чити, Забайкальського краю, військова спеціальність – стрілець, звання – рядовий, з освіти має лише 8 класів школи. Він висловив думку, що ані малоосвіченість, ані судимості не дають командуванню РФ права кидати людей на смерть.

Бєляєв розповів, що обіцяної зарплати окупанти не отримують. Із заявлених командуванням 204 тисяч рублів він лише раз отримав 26 тисяч рублів. Крім того, за його словами, дехто з підрозділу не отримував жодних коштів близько пів року.

Також окупант розповів, що втекти з позицій ніхто з них не зміг би, навіть за бажання. Позаду стоять загороджувальні загони, які ліквідують кожного, хто наважиться на спробу втечі.

"А сенс нам тікати? Нас позаду "свої" прих**рять, попереду – твої. Взагалі я зрозуміти не можу. Для чого взагалі ця війна? За що ми воюємо взагалі?" – скаржився окупант українському військовому.

Росія "сильнішає" через війну в Україні, а "500-річне панування Заходу "добігає кінця", – Лавров

понеділок, 11 грудень 2023, 8:24

Недоімперія робить надзусилля, щоб переконати світ у необхідності поступок Москві, щоб уникнути краху на обраному Путіним кривавому шляху. Росія стала сильнішою в результаті "конфлікту" в Україні - так само, як вона стала сильнішою, здобувши перемогу н...

На концерті Кобзона знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 грудня

понеділок, 11 грудень 2023, 7:58

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.12.23 орієнтовно склали: