Вітаємо з мужнім кроком визнання агресії: Українська сторона ТКГ потролила російський МЗС, котрий вимагає побачення консула з затриманим "туристом Путіна"

Заарештований російський офіцер Косяк

Українська делегація у Тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на сході нашої країни «привітала» МЗС России з офіційним визнанням участі громадян РФ у збройному конфлікті на Донбасі.

Так в українській делегації прокоментували заяву російських дипломатів про затримання бойовика, який під виглядом члена СЦКК проводив розвідку позицій ЗСУ у районі лінії розмежування на Луганщині.

«13 жовтня на лінії зіткнення на Донбасі українськими військовослужбовцями був затриманий представник Луганська у Спільному центрі з контролю і координації (СЦКК) А.В.Косяк. Затримання відбулося, незважаючи на гарантії безпеки, надані Києвом членам СЦКК», — заявляли у російському МЗС.

У відповідь українська делегація привітала російських представників «з цим мужнім кроком»: «Офіційно визнавати реальність після восьми років послідовної брехні важко».

Росіянам побажали «сил і натхнення у взятті наступного бар'єру» — офіційного визнання відповідальності керівництва РФ за рішення і продовження міжнародного збройного конфлікту на сході України.

«Це є головною запорукою початку процесу реального мирного врегулювання. Ще раз вітаємо російський МЗС і підтримуємо його керівництво в їхніх сміливих кроках на користь припинення російської військової агресії проти України. Тримайтеся, ми знаємо, як вам наразі непросто», — йдеться у повідомленні.

Тим часом в СБУ повідомили, що затриманому бойовику — уродженцю Алчевська, який отримав російське громадянство, вже повідомили про підозру.

Росіяни змінили тактику ракетних ударів і обрали нові цілі: Експерт розповів, які об'єкти у найбільшій небезпеці

вівторок, 28 березень 2023, 15:22

Енергетичний терор окупантів не вдався, тому вони вибрали нові цілі для атак. Головний редактор військового порталу Defence Express Олег Катков вважає, що найближчим часом окупанти будуть бити по стратегічних об’єктах, нафтосховищах, гідроспорудах та ц...

"Ми зробили висновки після Бахмута": Жданов оцінив шанси РФ захопити Авдіївку

вівторок, 28 березень 2023, 14:59

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що шанси захопити Авдіївку в Росії набагато менші, ніж шанси взяти Бахмут. У коментарі для ТСН.ua Жданов зазначив, що Україна "зробила висновки" після Бахмута, передають Патріоти України. Тому в випадку з Авдіївко...