Вітати окупантів готові? У Херсоні міська рада відмовилась перейменувати вулицю Московську, посилаючись на "думку громадян"

Якщо вірити "батькам міста" вони опитали аж 363 херсонця...

Мешканці Херсона виступили проти перейменування вулиці Московської на честь родини Фальц-Фейнів – великих землевласників колишньої Таврійської губернії та засновників заповідника "Асканія-Нова". Про це заявила Херсонська міська рада за підсумками засідання комісії з перейменувань, зазначають Патріоти України.

"Загалом участь в громадському обговоренні та наданні пропозицій взяли 363 херсонця, з яких 120 виступили "за", 213 "проти" та 30 чоловік утримались. Тому вулиця Московська поки що лишається зі старою назвою", йдеться у повідомленні у Facebook.

Зазначається, що громадські обговорення щодо перейменування вулиці Московської на вулицю імені родини Фальц-Фейнів відбулися ще у вересні. Тоді участь в обговоренні взяли 65 осіб (13 підтримали, 22 висловились проти).

Потім до 8 листопада херсонці ще могли надіслати власні пропозиції щодо цього питання.

За цей час на ім’я міського голови Ігоря Колихаєва та комісії надійшло 8 листів (7 – від громадських організацій з підтримкою перейменування та 1 колективне звернення від мешканців вулиці Московської, які виступили проти).

Таким чином, вулиця поки носитиме стару назву. Водночас у міськраді наголосили, що містяни мають право знову ініціювати процес перейменування.

Вже маємо більше, ніж Путін танків для наступу: ЗСУ інтенсивно освоюють британські протитанкові комплекси в умовах міста

п’ятниця, 28 січень 2022, 7:10

Збройні Сили України інтенсивно готують солдатів до використання британських протитанкових ракетних комплексів NLAW. Про це повідомляє прес-служба Сухопутних військ ЗСУ, зазначають Патріоти України. . У 184 навчальному центрі за три дні під керівництв...

Хіти тижня. До зустрічі "гарматного м'яса" Путіна готові: Українські військові підігнали "Гради" до адмінмежі з окупованим Кримом

п’ятниця, 28 січень 2022, 3:00

На Херсонщині поблизу адмінмежі з окупованим Росією Кримом військові провели навчання в умовах раптової зміни ситуації. Вони тренувалися захищати морське узбережжя і танконебезпечні ділянки суходолу під час протидії наступальній операції. Про це повідо...