"Вітер змін": Обвинувачений у держзраді екс-голова Генштабу ЗСУ часів Януковича вийшов з-під варти

Генерал-полковнику Володимиру Замані інкримінують попередню змову з колишнім президентом Віктором Януковичем

Апеляційний суд Києва звільнив з-під варти колишнього начальника Генерального штабу Збройних сил Володимира Заману, обвинуваченого в державній зраді. Відповідне відео засідання суду 24 травня оприлюднено на Facebook-сторінці самого Замани.

Колегія суддів постановила апеляційні скарги захисників в інтересах підозрюваного Замани задовольнити частково. Суд зобов’язав підозрюваного Заману прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора чи судді. Заману звільнили з під варти в залі суду. Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Генерал-полковник Замана був затриманий 25 лютого 2019 року за звинуваченням у державній зраді. Під час обшуків у нього були вилучені таємні документи, датовані лютим 2014 року. Йому інкримінують попередню змову з колишнім президентом України Віктором Януковичем у діяннях «на шкоду обороноздатності, суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, державній, безпеці України. 16 травня правоохоронці заявили про завершення розслідування ймовірної державної зради колишнього начальника Генерального штабу Збройних Сил Володимира Замани.


Половину тепер віддасть Найєму? Абромавичус шокував розмірамі своєї зарплатні в "Укроборонпромі"

п’ятниця, 22 листопад 2019, 21:59

Айварас Абромавичус керує держконцерном "Укроборонпром" з серпня 2019 року. Генеральний директор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус заявив, що отримує зарплату 5000 гривень. При цьому наглядова рада держконцерну нещодавно пропонувала йому набагато бі...

До кінця 2020 року ВМСУ отримають ще шість суден вітчизняного виробництва

п’ятниця, 22 листопад 2019, 21:39

ВМС отримають три кораблі до кінця цього року і три – до кінця наступного, не враховуючи можливої іноземної допомоги. Про це повідомив заступник міністра оборони Анатолій Петренко під час офіційної церемонії прийняття двох американських катерів класу I...