Вітренко в Вашингтоні попередив про зростання загрози повномасштабного вторгнення російських військ в Україну

Юрій Вітренко. Фото: Економічна правда.

Глава української компанії «Нафтогаз» Юрій Вітренко заявив, що завершення будівництва газопроводу «Північний потік-2» може негативним чином позначитися на прозахідному настрої багатьох країн Східної Європи. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

Зазначається, що Вітренко на цьому тижні відвідав Вашингтон. Він спробував переконати американських законодавців прийняти нові заходи проти газопроводу.
Керівник «Нафтогазу» вважає, що завершення проекту буде означати, що «проросійська позиція просувається за рахунок Заходу». За його словами, «найгірше те, що це підвищує ризик повномасштабної війни».

Вдало "приземлись"? У Якутії зник вертоліт зі співробітниками ФСБ

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:28

В Якутії РФ ведуть пошуки вертольота Robinson R44II, який зник після спрацьовування аварійного маяка в Алданському районі, передають Патріоти України. Деталі: За даними видання, про інцидент повідомили у Східно-Сибірській транспортній прокуратурі РФ. П...

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...