
Віце-спікерка Держдуми Росії Анна Кузнєцова приїхала в окупований російськими загарбниками Херсон. Вона намагається вирішувати якісь "гуманітарні питання" із так званим "керівництвом області", яке призначили окупанти. Про це повідомляють російське пропагандистське видання "РИА Новости". передають Патріоти України.
Кузнєцова зустрілася з так званим "головою військово-цивільної адміністрації Херсонської області", колаборантом Володимиром Сальдо, з яким поговорили про "екстрені гуманітарні питання" – соціальний захист, безперебійне постачання продуктів, дитячу медицину й освіту. Крім цього, вона прийшла до обласного будинку малюка та обласної дитячої лікарні.
Нагадаємо, наприкінці квітня в окупованому Херсоні російські загарбники призначили нового мера і голову ОДА. Так званим "міським головою" став Олександр Кобець, а "губернатором" – Володимир Сальдо.
Раніше повідомлялося, що на Херсонщині готується "референдум" про оголошення "ХНР", яку загарбники також можуть приєднати до своєї країни. Пізніше стало відомо, що російські окупанти вже навіть почали друкувати бюлетені для "референдуму".
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою