Віце-спікерка Держдуми РФ приїхала в Херсон - хоче допомагати колаборантам

Віце-спікерка Держдуми Росії Анна Кузнєцова приїхала в окупований російськими загарбниками Херсон. Вона намагається вирішувати якісь "гуманітарні питання" із так званим "керівництвом області", яке призначили окупанти. Про це повідомляють російське пропагандистське видання "РИА Новости". передають Патріоти України.

Кузнєцова зустрілася з так званим "головою військово-цивільної адміністрації Херсонської області", колаборантом Володимиром Сальдо, з яким поговорили про "екстрені гуманітарні питання" – соціальний захист, безперебійне постачання продуктів, дитячу медицину й освіту. Крім цього, вона прийшла до обласного будинку малюка та обласної дитячої лікарні.

Нагадаємо, наприкінці квітня в окупованому Херсоні російські загарбники призначили нового мера і голову ОДА. Так званим "міським головою" став Олександр Кобець, а "губернатором" – Володимир Сальдо.

Путін може спробувати оголосити "ХРН" у Херсонській області

Раніше повідомлялося, що на Херсонщині готується "референдум" про оголошення "ХНР", яку загарбники також можуть приєднати до своєї країни. Пізніше стало відомо, що російські окупанти вже навіть почали друкувати бюлетені для "референдуму".

"Это - пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін у Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...