Вів вогонь із САУ: На Донбасі "засвітився" депутат Держдуми РФ (фото)

Один із колишніх ватажків терористів "ДНР", депутат Держдуми РФ Олександр Бородай засвітився на Донбасі. Він, ймовірно, взяв безпосередню участь у бойових діях, ведучи вогонь із самохідної артилерійської установки у напрямку позицій Збройних сил України. Відео було опубліковано в пропагандистському Telegram-каналі "WarGonzo", передають Патріоти України.

Там стверджують, що Бородай стріляв із САУ не на полігоні, а поряд із лінією бойового зіткнення. "Постріли, зроблені Бородаєм, навчальними не назвеш", – сказано у повідомленні.

При цьому, коли і де саме терорист, який також є головою "Союзу добровольців Донбасу" (СДД), побував на Донбасі, не розголошується. Пропагандисти також похвалилися, що кілька загонів, "сформованих по лінії СДД", беруть участь у війні проти України на різних напрямках.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...