Візит Блінкена допоміг? Комітет ВР підтримав повернення тюремного ув'язнення для посадовців за брехню в декларації

Парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував народним депутатам схвалити законопроєкт №4651. Документ передбачає повернення тюремного ув'язнення за брехню в декларації. Про це повідомила прес-служба партії "Слуга народу", зазначають Патріоти України.

Перед другим читанням комітет вніс до тексту законопроекту декілька змін. Наприклад, депутати погодили правку, за якою брехня в декларації відноситься не до корупційних, а до правопорушень, пов’язаних з корупцією.

"Загалом текст законопроєкту залишився таким, за який проголосували у першому читанні. Щодо зауваження Венеційської комісії про переподачу чиновниками декларацій, цим має займатися профільний комітет - з питань антикорупційної політики", - додали в монобільшості.

Нагадаємо, у середині квітня парламент прийняв за основу законопроект про відновлення позбавлення волі за брехню у деклараціях. А нещодавно президент Володимир Зеленський закликав Раду якомога швидше ухвалити цей законопроект в цілому.


У Дніпрі патріоти не дали «тітушкам» зірвати Куліш-Фест: Організаторами неподобства називають відомого «слугу»-українофоба, бачили наче і радника-"диверсанта" Банкової (фото, відео)

субота, 18 вересень 2021, 22:07

«Туристи Зеленського», явно не місцеві, провокували гостей фестивалю та викрикували провладні заклики. Спроба влаштувати погром закінчилась для провокаторів плачевно: першими схоже збігли організатори, щоб не потрапити в «полон». Більше сотні люмпенізо...

​Шлях до царювання Володимира III: "Законопроєкт про олігархів має на меті зробити ручними всі телеканали в Україні… Це не що інше, як путінізм", - Герасимов

субота, 18 вересень 2021, 21:10

Путіна в 2000-х не знищена ще російська опозиція, а далі і царедворці «охрестили» Володимиром II, натякаючи на удавану тираном спадковість від Володимира Хрестителя. Зеленський теж вважає, що йому замало влади, і демонструє прагнення до абсолютизму. Єд...