Візит Лаврова не минув дарма: У школах РФ почнуть вивчати африканські мови

Африканське турне глави МЗС РФ Сергія Лаврова отримало несподіване продовження, однак не зовсім там, звідки чекали в Кремлі. Так, у російських школах планують запровадити вивчання африканських мов, передають Патріоти України.

Як повідомляє ТАСС, про це заявив директор Інституту країн Азії та Африки Московського державного університету Олексій Маслов на Міжнародній парламентській конференції "Росія – Африка". Зазначається, що школярі освоюватимуть мови суахілі та амхарську.

"У нас готується нове покоління людей, які здатні розуміти менталітет та основні моделі розвитку Африки", – заявив Маслов.

Він зазначив, що на цьому континенті є різні країни з унікальними економічними та політичними традиціями. "Нове покоління людей здатне розуміти, що Африка – це не просто великий та єдиний континент. Є різні регіони з різними економічними та політичними традиціями", – сказав Маслов.

Індонезія представила свій "мирний план" для України, у МЗС відреагували

субота, 3 червень 2023, 13:49

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...

Стажувався у Москві: У Херсоні затримали посадовця ОВА, який працював на окупантів (фото)

субота, 3 червень 2023, 12:44

Служба безпеки України затримала у Херсоні чинного посадовця обласної військової адміністрації, який під час окупації міста працював на росіян та їздив на стажування до Москви, інформують Патріоти України. Як повідомляє СБУ, у період тимчасової окупаці...