"Візит на водопровідну станцію довелося скасувати": Російський дрон з'явився над кортежем МЗС Німеччини на Миколаївщині

У неділю, 25 лютого, міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок змушена була перервати свій візит на Миколаївщину через появу біля її кортежу російського безпілотника, передають Патріоти України.

Як повідомив репортер AFP, який супроводжував міністерку, попередження про безпілотник надійшло, коли Бербок мала відвідати водоочисні споруди, побудовані за підтримки Німеччини неподалік від лінії фронту.

Ворожий дрон певний час слідував за броньованим кортежем очільниці МЗС Німеччини, але зрештою розвернувся. Проте з міркувань безпеки подальшу поїздку було скасовано.

Такі польоти розвідувальних безпілотників зазвичай супроводжуються прямим авіаударом російської окупаційної армії. На Миколаївщині оголосили повітряну тривогу і закликали негайно шукати безпечне місце в найближчому укритті.

Кортеж міністерки та її делегація від’їжджав на великій швидкості – у такій ситуації "найбезпечнішим варіантом" було продовжувати рух, заявили в делегації. "Візит на водопровідну станцію довелося передчасно скасувати з міркувань безпеки", – наводить заяву МЗС Німеччини видання Bild.

"За Росію вже серйозно взялись": Експерт дав прогноз щодо руйнування режиму у РФ та ставку Заходу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:56

На Заході роблять ставку на поступове руйнування путінського режиму. Поки що немає ознак того, що серед наших союзників мають намір не визнавати легітимність Путіна. Таку думку в ефірі "Еспресо" висловив політичний експерт Максим Розумний, передають Па...

"Коли ти сидиш, скажімо, в Петербурзі": Буданов спрогнозував новий наступ росіян та назвав умову закінчення війни в Україні

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:45

Вже у червні Росія може почати великий наступ, щоб спробувати захопити всю територію Донецької та Луганської областей. Після цього росіяни зосередяться на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки та їхніх наслідках. Так вважає очільник Головн...