Вік вже не рятує? У окупованому Донецьку "військкомати" взялися за пенсіонерів на тлі великих втрат

Російські загарбники вживають заходів для поповнення втрат свого окупаційного особового складу, які вони несуть у війні проти України. У тимчасово окупованому Донецьку "військкомати" почали шукати офіцерів запасу серед пенсіонерів, передають Патріоти України.

"Противник щодня зазнає значних втрат в особовому складі, тому не припиняє вживати заходів щодо їх поповнення. Нещодавно у тимчасово окупованому Донецьку, військові комісаріати отримали вказівку щодо уточнення персональних облікових даних офіцерів запасу віком до 65 років включно. А також солдатів, сержантів та прапорщиків запасу віком до 50 років", – йдеться у повідомленні Генерального штабу Збройних сил України.

Крім того, у готелі "Донбас" міста Кадіївка тимчасово окупованої Луганської області працює загарбницька військово-лікарська комісія. "Робота ВЛК направлена на визнання придатними поранених військовослужбовців 2-го армійського корпусу російських окупаційних військ для подальшого їх повернення до строю. Таким чином російське військове керівництво намагається оперативно відновлювати свої підрозділи", – сказано у зведенні.

"А бачите, як сьогодні бомблять Росію?": Лукашенко розповів, що найбільше тривожить його та Путіна

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:40

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, виступаючи на засіданні республіканського семінару-наради з розвитку тваринництва, почав бідкатися, що Володимир Путін не може захистити Росію від дронів. Про це повідомляє видання «Белта», перед...

Окупанти вдарили ракетами по Кременчуку, є загиблі та поранені

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:27

У п'ятницю, 22 вересня, російські загарбники обстріляли ракетами Кременчук. Про це повідомив голова Полтавської обласної Військової адміністрації Дмитро Лунін у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Ворог завдав ракетних ударів по Кремен...