
Служба безпеки України заблокувала діяльність столичної компанії, яка входила до структури російської компанії "Газпром нефть". Підприємство входило до структури кремлівського монополіста, власники якого належать до найближчого оточення вищого військово-політичного керівництва країни-агресора РФ, повідомляють Патріоти України із посиланням на СБУ.
Представники української "філії" перераховували частину прибутків до федерального бюджету Росії, з якого країна-агресор брала кошти для повномасштабного вторгнення на територію України.
Керівники столичного підприємства налагодили збут у промислових масштабах російських паливно-мастильних матеріалів, які застосовують для техобслуговування транспортних агрегатів.

Готову продукцію отримували від своїх "бізнес-партнерів" з РФ і зберігали на власних великогабаритних складах. Логістичні бази також використовували для реалізації товару, насамперед, афілійованим фірмам і клієнтам з тіньового ринку.
Під час обшуків за місцями складування нафтопродуктів, співробітники СБУ виявили понад 27 т російських мастил. Мастила знаходились у ємностях з маркуванням російської корпорації. Вартість вилученої продукції становить майже 10 млн грн.
Весь конфіскований товар передадуть на потреби Збройних сил України. Основним власником "Газпром нефть" є "Газпром". Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею – фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...