Вкрали дублянку й вудку: Окупанти хапають все, що бачать, коли їх починають гнати ЗСУ

Військові з "другої армії світу" цинічно обкрадають домівки на тимчасово окупованих територіях України. Вони хапають усе, що їм трапляється, особливо, коли розуміють, що незабаром тікатимуть. Про це 24 каналу повідомила кореспондентка з Харкова. Вона переповіла історію, яку почула від чоловіка зі звільненої Збройними Силами України Вільхівки, що на Харківщині, передають Патріоти України.

Крадуть усе, що бачать

Чоловік розповів, що у нього російські окупанти вкрали дублянку, електродриль і вудку, яку він тільки придбав, – поділилась кореспондентка.

Вона зазначила, що окупанти грабують усі будинки. Російських нелюдів, ласих на чуже, приваблюють не тільки багаті маєтки – вони також мародерять у звичайних сільських дачних хатинках.

Водночас журналістка зауважила, що активізовуються російські загарбники, коли наші захисники починають їх вибивати з українських населених пунктів. Саме тоді "друга армія світу" хапає все чуже, що побачить.

Росія вже використовує стратегічний запас з деяких видів озброєння, - ГУР Міноборони

субота, 3 грудень 2022, 13:14

Росія вже використовує стратегічний запас за деякими видами озброєння, а протягом двох місяців РФ вивозила артилерійські боєприпаси 122 мм, 152 мм з Білорусі, інформують Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони У...

Перемога ЗСУ ще ближче: Пошкоджено важливий шлях постачання окупантів на Луганщині

субота, 3 грудень 2022, 12:44

У найближчі два-три тижні російські окупанти стикатимуться з відчутною затримкою постачання військових вантажів на Луганщині, інформують Патріоти України. Як повідомив в Telegram голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, "хтось...