
Військові з "другої армії світу" цинічно обкрадають домівки на тимчасово окупованих територіях України. Вони хапають усе, що їм трапляється, особливо, коли розуміють, що незабаром тікатимуть. Про це 24 каналу повідомила кореспондентка з Харкова. Вона переповіла історію, яку почула від чоловіка зі звільненої Збройними Силами України Вільхівки, що на Харківщині, передають Патріоти України.
Чоловік розповів, що у нього російські окупанти вкрали дублянку, електродриль і вудку, яку він тільки придбав, – поділилась кореспондентка.
Вона зазначила, що окупанти грабують усі будинки. Російських нелюдів, ласих на чуже, приваблюють не тільки багаті маєтки – вони також мародерять у звичайних сільських дачних хатинках.
Водночас журналістка зауважила, що активізовуються російські загарбники, коли наші захисники починають їх вибивати з українських населених пунктів. Саме тоді "друга армія світу" хапає все чуже, що побачить.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...