Вкрали в Україні: Росіяни хочуть пустити з молотка відому картину Айвазовського

18 лютого в Москві відбудеться аукціон, одним із лотів стала картина Івана Айвазовського "Місячна ніч", вкрадена з Музейного фонду України. Після анексії Криму у 2014 році її разом із 52 іншими картинами незаконно передали до Сімферопольського художнього музею. Про це повідомив Гюндуз Мамедов - український юрист та колишній прокурор АР Крим, передають Патріоти України.

"Місячна ніч" разом із іншими витворами мистецтва була оголошена Інтерполом у міжнародний розшук у 2017 році. Тепер росіяни хочуть пустити картину з молотка та вкотре порушити міжнародне право.

"РФ відкрито нехтує міжнародним правом, адже згідно з Конвенцією ЮНЕСКО 1970 року - вивезення культурних цінностей та передача права власності є забороненою", - йдеться у публікації Мамедова у соцмережі X.

Росіяни зробили "Місячну ніч" головним лотом аукціону, про що йдеться на сайті Московського аукціонного будинку. Російські ЗМІ повідомляють, що початкова ціна картини становить 100 млн. рублів (1,09 млн. доларів). Також росіяни пропонують учасникам торгів "заповнити форму на вивіз предметів мистецтва із Росії".

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...