Вкрав 2 млн грн із держбюджету та отримав громадянство РФ: Суддя з Луганщини виявився зрадником та злодієм (фото)

ДБР заочно повідомило про підозру судді Брянківського району Луганської області, який привласнив майже два мільйони гривень з державного бюджету. Про це повідомили в пресслужбі ДБР, передають Патріоти України.

Як стало відомо, суддя після окупації Брянківського району був переведений до суду на підконтрольну Україні територію. Проте чиновник не з’явився на новому місці роботи, а виїхав до Росії, де отримав громадянство.

“При цьому суддя усвідомлював, що після набуття громадянства іншої країни його повноваження як судді мають бути припинені. Він приховав це від Державної судової адміністрації України аби продовжувати отримувати суддівську винагороду. Протягом двох років судді незаконно було виплачено з держбюджету 1 млн 894 тисячі гривень”, - розповіли в ДБР.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...