
ДБР заочно повідомило про підозру судді Брянківського району Луганської області, який привласнив майже два мільйони гривень з державного бюджету. Про це повідомили в пресслужбі ДБР, передають Патріоти України.
Як стало відомо, суддя після окупації Брянківського району був переведений до суду на підконтрольну Україні територію. Проте чиновник не з’явився на новому місці роботи, а виїхав до Росії, де отримав громадянство.
“При цьому суддя усвідомлював, що після набуття громадянства іншої країни його повноваження як судді мають бути припинені. Він приховав це від Державної судової адміністрації України аби продовжувати отримувати суддівську винагороду. Протягом двох років судді незаконно було виплачено з держбюджету 1 млн 894 тисячі гривень”, - розповіли в ДБР.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...