
У центрі тимчасово окупованого Севастополя вранці 20 вересня пролунали вибухи. Після них містяни чули стрілянину з вогнепальної зброї. Окупаційна "влада" поки ніяк не прокоментувала те, що сталося, зазначають Патріоти України.
"Перший вибух пролунав о 04:51, він був віддалений, невиразний і не схожий на роботу системи протиповітряної оборони. Другий – пролунав о 06:05, був більш гучним, чіткішим, проте було важко визначити, з якого напрямку йде звук, при цьому диму видно не було", – пише видання з посиланням на розповідь кореспондента "Крим. Реалії" на окупованому півострові.
Журналіст також розповів, що за кількадесят хвилин після другого вибуху у місті було чути стрілянину зі стрілецької зброї. "Близько 06:45 у Севастополі, за словами кореспондента, розпочалася хаотична стрілянина зі стрілецької зброї, приблизно з району Корабельної сторони або Інкермана і тривала близько хвилини, проте хлопків цього разу чути не було", – зазначає видання.
Наразі окупаційна "адміністрація" ніяк не прокоментувала те, що сталося. Не було навіть традиційних для російських окупантів заяв про "роботу ППО", "збиті безпілотники" та "знешкоджені українські ДРГ".
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...